razlike v cenah lego kock!!! (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


Gordana-3 -> razlike v cenah lego kock!!! (25.11.2007 10:56:22)

na soncek.si sem zamudila akcijo za lego duplo veliko kmetijo, ki je bila znižana za 25 % in je stala nekje 60 eurov. grem gledat v ostale trgovine otroške trgovine, cena se giblje med 76 in 80 evrov. pa grem še na amazon, kjer je v avstriji cena nekje 54 evrov, v angliji pa 55 funtov, kar je nekje 40 evrov za isto igračko. kako je to mogoče??? je katera naročala kaj preko amazona?




sazi -> RE: razlike v cenah lego kock!!! (25.11.2007 11:03:29)

m,arže in cene za posamezne države - saj je pri vseh artiklih tako
kupujem keramične ploščice, pa so v tujini 40% cenejše, nakar mi znanec, ki prodajaj  v trgovini s keramiko pove, da so marže tudi do 150% in se da vedno zmeniti za kak popust...

O  Amazonu ti pa žal ne vem povedati nič.




Anonimen -> RE: razlike v cenah lego kock!!! (25.11.2007 11:20:27)

Maš jih tud v avstriji v metroju ful ceneje[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Putka -> RE: razlike v cenah lego kock!!! (25.11.2007 11:24:09)

IZVIRNO SPOROČILO: Gordana-3
v angliji pa 55 funtov, kar je nekje 40 evrov za isto igračko. kako je to mogoče???
Si malo narobe preračunala. 55 funtov je nekje 78€.

Če imaš koga v Italiji npr lahko na njihov naslov naročiš preko lego.com spletne štacune. In Italija ali Avstrija so med cenejšimi državami. Tudi v spletni štacuni Lega so za različne države različne cene.




Gordana-3 -> RE: razlike v cenah lego kock!!! (25.11.2007 13:03:28)

ups, sem se nekaj zatipkala pri funtih, no, ampak v avstriji in nemčiji so pri amazonu 54 evrov.




*bubi* -> RE: razlike v cenah lego kock!!! (25.11.2007 21:14:17)

IZVIRNO SPOROČILO: nina_nana

Maš jih tud v avstriji v metroju ful ceneje[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]


Ja, ampak moraš akcijo zadet [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Največji ZOO je bil 65€, v BC pa je 120€!




spacey -> RE: razlike v cenah lego kock!!! (26.11.2007 8:18:06)

Gordana, že po naših štacunah so take razlike, da te kap.
Legice so najcenejše v Muellerju, preverjeno! Zdej imajo akcijo Bagerja na nekaj čez 17 €, drugod je 22-25€ in to je tudi že razlika. Evo, na sončkovi strani je tut drag.. klik

Spletne trgovine pa imajo ceneje ja, ampak moraš fajn poiskat in trofit akcijo.




orhideja75 -> RE: razlike v cenah lego kock!!! (26.11.2007 8:24:24)

preverjeno (en teden nazaj) najcenejša trgovina za lego kocke je ŠPAR. sam za primerjavo. ena škatla lego kock za letališče (baby center-116 eur, pikapolonica 87 eur, špar 79 eur).




Marogica -> RE: razlike v cenah lego kock!!! (26.11.2007 8:27:39)

IZVIRNO SPOROČILO: Gordana-3

kako je to mogoče???


Ker si eni pač takšno maržo nabijejo. Tudi mi kupujemo skoraj vse igrače, ne samo lego kocke v Šparu. So resnično najceneje.




tečki -> RE: razlike v cenah lego kock!!! (3.3.2013 20:06:24)

tudi jaz sem kupovala drugje, vendar sem jih sedaj našla najceneje v trgovini Kokla v Domžalah, kjer sem se tudi prepričala in malo pogledala po cenah in imajo res najcenejše, tudi od Špara.
sem pa jih najšla na spletu www.kokla.si [sm=smiley36.gif]




Stran: [1]