ali je vazno koliko casa se doji (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


*erika* -> ali je vazno koliko casa se doji (25.11.2007 22:43:42)

ali je vazno koliko casa se doji da je sita,moja tri tedne stara punka je vsak obrok na eni dojki 20-30 minut po tem casu pa zacne jokat ko ji ponujam dojko,kupcke lepo podirava,me pa zanima ali je mozno da je sita po dojenju ker dudo pa zagrabi 




BaByGiRl -> RE: ali je vazno koliko casa se doji (25.11.2007 22:50:31)

saj je normalno da se doji nekje 20 minut. Joka, ker v tisti dojki ni več, hoče drugo. Dudico pa vzame za crkljanje, verjetno. če se normalno redi in ni tečka, potem je vse ok.




MissLady -> RE: ali je vazno koliko casa se doji (25.11.2007 23:17:48)

Se strinjam z Babxgirl.

Tudi moj 2-mesečnik se na eni dojki doji 20 min, včasih tudi potegne, če se še crkla. Če mu zmanka mleka in bi še jedel se začne pritoževati in ga prestavim še na drugo.




lelaval -> RE: ali je vazno koliko casa se doji (26.11.2007 0:10:19)

ali je mozno da je sita po dojenju ker dudo pa zagrabi

ker je sesalec




Anonimen -> RE: ali je vazno koliko casa se doji (26.11.2007 8:59:39)


Nasa se je dojila non stop. Prve dva meseca sem bila samo dojilja, ker je skoraj skoz vlekla, ampak se je scasoma umirilo in tudi sedaj pri 8mesecih se doji na cca 3 ure. Pa pogostost dojenj nima nobene veze s tem, ali je sita ali ne. ce dobiva dovolj, sem jaz vedela, ce je imela vse plenice polulane in v zacetku do 1,5 meseca pokakne in ce je bila vesela puncka.




kšpela -> RE: ali je vazno koliko casa se doji (26.11.2007 13:30:39)

ni vazno koliko casa se mora dojiti.sej ti otrok sam pokaze kdaj je sit kdaj je pa se lacen.eni se najejo v 10 min eni pa rabijo vec kot 30 min.drugace mi je pa P rekla da je prvih 20 min intenzivnega sesanja pol je pa samo se crklanje.sam sej ves vsak otrok drugace.moja je naprimer jedla ful dolg pa mi je se mleko ostajalo v dojki pa ni hotela vec in sem mislila da je sita.logicno sej ni hotla vec in nic ni jokala ampak je spala.no zdej smo pa na flasi ker ni dost intenzivno sesala in ni pojedla dovolj in zato tud ni pridobivala na tezi.tko da ce ti tvoja lepo pridobiva na tezi in ce je vsaka planica na tri ure polulana mislim da nimas kej skrbeti.




Stran: [1]