žal razprodana-pomagajte (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


Bela -> žal razprodana-pomagajte (27.12.2004 17:20:36)

Lepo pozdravljene, po dolgem času se spet obračam na vas z eno prošnjo...zelo vesela bi bila če bi mi katera znala pomagat kako priti do knjigice "paparica za male papavčke"9nebesa

Poskusila sem že v vseh knjigarnah v okolici in v nekatere tudi klicala in so mi žal povsod povedali, da je knjigica razprodana.
Edina možnost je še ta, če jo katera od vas ima in jo želi prodati, če ne vprašam preveč:zmeden:

lp:rozica:




BarbaraE -> žal razprodana-pomagajte (27.12.2004 18:07:34)

A pri založbi si poskusila? Pokliči jih in povprašaj, če imajo še kakšen izvod na zalogi. 01/256 13 69. Kot pa sem videla na njihovi domači strani, je očitno v ponatisu. Jaz bi na tvojem mestu vseeno kar na založbo poklicala, če drugega ne, boš vsaj izvedela, kdaj izide ponatis. Upam, da čimprej prideš do knjigice.

Lp,
Barbara




Vrtnica1 -> žal razprodana-pomagajte (27.12.2004 18:07:57)

Zadnjič je na RR forumu (mogoče prehrana :zmeden:) ena punca na željo po mailu poslala prepis nekaterih receptov iz te knjige, pobrskaj malo nazaj, je tudi dobra stvar in kar veliko jih je.
Lp, V. :rozica:




mtd -> žal razprodana-pomagajte (27.12.2004 20:29:31)

JA TO JE BILA ANAELISA:bravo:, SMO JI PISALE IN NAM JE RAZPOSLALA, ČE NE NEJDEŠ, PA TI LAHK JAZ, PIŠI MI PRIVAT,
ŠE ENKRAT LEPA HVAAAAALAAAA ANAELISI:bravo::bravo::bravo:

LP8)




Bela -> žal razprodana-pomagajte (28.12.2004 13:49:54)

Hvala vsem za pomoč, pri kateri sem knjigico dobila!!!
Ste zelo pozorne in to cenim.

LP:rozica::rozica::rozica:




Stran: [1]