Koliko ste pripravljene odšteti za voziček? (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Maxica -> Koliko ste pripravljene odšteti za voziček? (29.12.2004 17:17:34)

Mi smo še pred prvim majem letos pohiteli z nakupom in v Italiji kupili Pegperegov Pliko P3. Kupila sva še košaro Navetta za zraven, pa torbo in sva dala okrog 100000 sit za vse skupaj, s tem da sva dobila še nekaj IVE nazaj. Pri nas bi bilo vsaj 30000 sit dražje. Mi pa ni bilo nikoli žal tega denarja, saj je voziček v redu in je uporaben tja do tretjega leta starosti. Če se otroček seveda želi voziti z njim.;) Ne vem, jaz pri mojem otročičku še nikdar nisem gledala na denar. Se raje jaz čemu odpovem, no. Dokler bo tako, bo kr...




Anonimen -> Koliko ste pripravljene odšteti za voziček? (29.12.2004 19:43:01)

Mi smo kupili Peg pereggo pramette in smo zadovoljni! Res je, da se naša pikica še ni vozila v njem, ker je prišla iz bolnišnice pred enim tednom. Smo pa sprobali jajčko, ki se da pripet tudi na voziček. Sicer mora zrast pa bo v redu. Voziček z jajčko, ki je istočasno tudi avtosedež nas je stal cca. 105000 sit! Je pa res, da smo ga kupili samo zaradi tega, ker gre v dvigalo! Zdaj nam je pa že kar všeč!

Bojana




tassa -> Koliko ste pripravljene odšteti za voziček? (29.12.2004 20:00:02)

Jaz sem gledala na praktičnost in ne preveč drago varjanto. Ker vem, da bom veliko v avtu, sama doma, ter da živiva v bloku, sva se po nasvetih odločila za Peg Perego-ta. Sicer ga še ne uporabljava, vendar pa je lahek, enostaven za zlaganje in "simpatičen". Uporabljala ga bom lahko, ko bo še dojenček in tudi še, ko bo zrastel, saj se spremeni v marelo.

Zdi se mi, da je to tudi veliko, da ti kasneje ni potrebno kupovati še enega, pa baje je tudi trpežen.

Aja, dala pa sva za njega 66.000 (akcija v trgovini peg Perego v LJ).

tassa:rozica:




Maxica -> Koliko ste pripravljene odšteti za voziček? (29.12.2004 20:27:13)

:bravo::bravo::bravo:Dobra izbira, mi smo zelo zadovoljni z njim!!!:bravo: Tudi naše pridno dete:duda:-vedno pridno zaspančka not. Pa fajn se spravi v avtu itd.itd.




Anonimen -> Koliko ste pripravljene odšteti za voziček? (29.12.2004 20:37:06)

Mi imamo pa avto za 50.000 SIT in ful dobro dela.




Primoza -> Koliko ste pripravljene odšteti za voziček? (29.12.2004 21:29:38)

Za prvi rabljen vendar praktično nov voziček(Inglesina Cross) smo dali 18000 SIT - l. 2000. Nato smo ga podarili (glede na prevožene kilometre nisem imal srca, da bi ga prodajal za par jurjev).
Za zdajšnjega smo dali 21000 spet za rabljenega vendar povsem ohranjenega. Čez dobro leto ga bomo spet podarili - če bo preživel hribe v enem kosu.
Vrednost avta pa ne bi smela predstavljati več kot nekaj odstotkov skupnega premoženja - čeprav zvečine pri SLO ni tako.




asso -> Koliko ste pripravljene odšteti za voziček? (30.12.2004 10:53:59)

Mi smo odšteli za voziček cca. 140.000 in sploh mi ni žal. Seveda je v tej ceni voziček, košara in lupinica. Sedaj uporabljamo 2 meseca košaro in lupinico in sploh mi ni žal niti tolarja, ki sem ga dala. Je zelo vodljiv, sproval je že vse makedame, njive, luknje, pločnike (sicer samo čakam, da razpade, ker takšne ture, ki delamo po makadamu...).
Imamo pa Jane - Powertrack 360°; trikolesnik z velikimi napihljivimi gumami.
Res zelo zelo zadovoljni :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Lp asso




peja -> Koliko ste pripravljene odšteti za voziček? (2.1.2005 9:26:55)

moje mnenje , malo denarja malo muzike. Odločila sva se za nakup Hartan ZII , imela bova dve piki:duda::duda:




KIRA -> Koliko ste pripravljene odšteti za voziček? (2.1.2005 16:03:53)

TO PA NE BO DRŽALO. za malo denarja se tudi dosti muzike dobi, samo iskat je treba. moj voziček je koštal 40 jurjev, pa sem tako zadovoljna z njim, da bolj ne morem bit. pa sem si jih ogledala več pred nakupom, pa nekaj sem jih sporbala tudi.
pa še denarce smo prišparali.9nebesa smo jih raje porabili za igračke in za ioblekce za tamalo.




Anonimen -> Koliko ste pripravljene odšteti za voziček? (2.1.2005 16:37:59)

Se strinjam s Kiro. Jaz sem nazadnje imela sestrin voziček, star 12 let, marelo, ki pa je zdržala 3 otroke, vse napore in Tiborjeva skakanja, vožnje po robnikih, snegu, kamnih, no tam se je malo zatikalo, smo pa bolj porinili, pa je šlo... Res da je bila že malo zmatrana na pogled proti ostalim "supervozičkom", ampak svojemu namenu je več kot odslužila. Pa je bila čisto ena poceni varianta.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]