primeren avtosedež (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


KatjaK -> primeren avtosedež (30.12.2004 11:23:08)

Pozdravljene! Jaz bi imela pa eno vprasanje in sicer se odlocam za nakup avtosedeza za otroka. Star je 22 mesecev in ima 14kg. Rada bi mu kupila varnega. Za kaksnega naj se odlocim, radabi vase mnenje glede na izkusnje.
Lp Katja:sloncek:




Jančika_ -> primeren avtosedež (30.12.2004 11:27:25)

Poskusi z iskalnikom, najdeš vse sorte! Na splošno pa z Römerjem in Kiddy Life Plus ne moreš brcniti v meglo.




malika -> primeren avtosedež (30.12.2004 11:46:52)

Mi smo kupili Romerja in je res super. Sem pa pred nakupom kolebala med Romerjem in Kiddyjem, ampak potem je stvar rešil Vito, ker mu Kiddy ni dišal, pa čeprav je bil moj favorit.

Glede varnega avtosedeža sta ta dva najboljša, pa zraven sodi tudi še Maxi cosi. Bi ti pa vseeno nekaj svetovala. Napisala si, da ima tvoj otrokec že 14 kg in zato se mi zdi kupovanje avtosedeža od 9-18 kg nesmiselno, ker boš kmalu spet rabila navega, za drugo kategorijo 18-36 kg pa je še prelahek. Najboljša varianta ti je mogoče prav Kiddy od 9-36 kg. Pojdite v Ariel(tam jih prodajajo) in ga posadi v sedež.Stane sicer 50.000 sit, ampak glede na dolgotrajnost uporabe je vreden tega denarja.

Dober nakup.

Lp




Stran: [1]