RE: IVF / ICSI - december / januar (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


sonček33 -> RE: IVF / ICSI - december / januar (7.1.2008 14:14:05)

Fišica - pa sej je to do 14h. Tel št. : 01/2318245  ????? Ima kdo še katero drugo???? 




sonček33 -> RE: IVF / ICSI - december / januar (7.1.2008 14:15:52)

Gloria -  sej bom jutri ja. Ma bom nardila bojni plan, pol nej si pa samo kdo upa kakšno oviro nastavt - mu bo grozno žal.




gold fish -> RE: IVF / ICSI - december / januar (7.1.2008 14:21:02)

Dakec -zaenkrat bom kar še gold fish.... tudi ribica je v redu, ker sem res.....  Tisti gold fish - pa je še malo iz pravljic ven...pa naj bo....  Mi je pa vseeno kako mi napišete, ker  mi je oboje ful OK[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]

Soncek33 - kličeš v porodnišnico ali v Leonišče?

Sulfinija - ti misliš iti še na razgovor k Zornu preden greš v novi postopek? Da izveš kako in kaj? Če tega ne rabiš...ne izgubljaj časa in pokliči v staro porodnišnico....




gloria -> RE: IVF / ICSI - december / januar (7.1.2008 14:22:23)

Sonček 33 na pravo št.kličeš.U ne bi ti rada kje pot prekrižala juter kak si huda[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley17.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley18.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley32.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley32.gif[/image]




gold fish -> RE: IVF / ICSI - december / januar (7.1.2008 14:24:14)

Soncek33 - probaj na 01/5226112




Sulfinija -> RE: IVF / ICSI - december / januar (7.1.2008 14:37:14)

Punce,kako dolgo traja da pošlje GK LJ nazaj mail za naročanje.Jaz sem ga poslala zjutraj pa odgovora še vedno ni.Ima mogoče katera številko od sestre Mire.

LP[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Sulfinija -> RE: IVF / ICSI - december / januar (7.1.2008 14:38:52)



Sulfinija - ti misliš iti še na razgovor k Zornu preden greš v novi postopek? Da izveš kako in kaj? Če tega ne rabiš...ne izgubljaj časa in pokliči v staro porodnišnico....
[/quote]

Gold fish sem dans poslala mail za ponovni IVF za naročanje odgovora še ni,6.03 pa grema k dr.Zornu na pogovor in pa seveda,da dobim novo napotnico za IVF.

LP[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




sonček33 -> RE: IVF / ICSI - december / januar (7.1.2008 14:42:35)

A se je potrebno raočiti tudi na pogovor k Drobniču? Jao, pa to je ja spet cel postopek...no sej drobnič je fajn, ga bo lepo spet mal vidt.




kajsica -> RE: IVF / ICSI - december / januar (7.1.2008 14:45:45)

Punce, za vsak postopek na GK rabiš novo napotnico, ki ti jo izda tvoj G. Mene niso hotele niti prvič naročit, ker nisem imela napotnice, tako da grem sedaj v sredo k Tomaževiču, da mi pove kako in kaj dalje, potem pa dosestre Mire in potem še do sestre Blanke, tako me nikakor ne bodo mogle odpravit in bom dobila nov datum, zavisi samo od tega kar mi bo G rekel. Naročit se telefonsko je pa čudež. Prej po mailu.

Jaz upam, da bom šla čimprej v nove boje z mojima pingvinčkoma, ki me čakata.

Lupita, ne obremenjuj se s takšnimi podatki, je čisto odvisno od posameznice in kakšne težave imaš. Poglej naša maja24 je imela samo eno celico in je srečka [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/nosecka.gif[/image], je kar neki primerov, ko jim v prvo uspe, samo ne smeš pa biti preveč razočarana če ne. Potem je potrebno bolečino pustiti zadaj in se podati v nove boje. Nekaterim uspe v drugo, tretje....res ne veš na čem si. Poglej, meni je uspelo zanosit v prvo, samo se je vse skupaj žal končalo z abrazijo, nekaj ni božilo OK. Ampak čeprav mi je še vedno hudo, grem v nove boje, ker vem da je letos naše leto in nam bo uspelo. Tveganje pa ni nič večje glede poroda ali donositve kot če je dete naravno spočeto. Pač za čisti začetek uporabljamo suport medicine.

Lej res nikar se ne obremenjuj s temi podatki, ker fizično kljub težavam preživiš, gredo pa ti živci. Na začetku se obremenjuješ s folikli, potem je punkcija in ET, do tu je vse lepo in prav, naslednjih 14 dni ko čakaš na rezultat, pa je peklenskih, še najmanjši mehurček v trebuhu čutiš in se sprašuješ kaj to pomeni. Potem pa je še vedno napornih naslednjih 14 dni (čeprav malo manj) ko čakaš na prvi UZ in da prvič vidiš [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley27.gif[/image] svojega deteta in ti potrdijo da je vse OK, šele potem se začneš sproščati. Jaz ti toplo priporočam, da se pred postopkom spočiješ in zrelaksiraš, da imaš potem dovolj moči.

Netka34, ti se samo izjoči in naberi novih moči, da boš lahko šla v nove boje. Sem pred kratkim doživljala izgubo, samo da pri meni je bil plusek, potem pa je bilo na UZ vse narobe, malo pred prazniki in ravno na moj roj.dan. Ampak ob pomoči svojega dragega, ki me spodbuja in si tudi želi da bi čimprej se spet začelo neki dogajat sem si nekako opomogla in gremo dalje. Saj bo tudi nam uspelo!!!!!!




Sulfinija -> RE: IVF / ICSI - december / januar (7.1.2008 14:46:50)

Sonček33,nimam pojma ker sem bila tokrat prvič na iVF v LJ,v MB je postopek drugačen.Z dnem punkcije te dajo ponovno na čakalno listo in nimaš nobenih skrbi z naročanjem,...Meni je na odpustnici,ki sem jo dobila po ET pislao spodaj,če bo - naj pokličem k ginekologu za iVf in se naročim na razgovor.Jaz sem se na razgovor naročila,ki ga imam 6.03. na iVF pa ne sem šele danes mail poslala pa še ni odgovora,me je totalno zmedlo vse skupaj.Če ne bo do jutri maila pa jih kličem naj mi dajo novo zaporedno številko.

LP[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




mismis -> RE: IVF / ICSI - december / januar (7.1.2008 14:47:58)

sonček33

telefonsko naročanje poteka od ponedeljka do petka od 10.00 do 13.00 ure.
Telefon: 01 522 61 12

Je pa full težko dobiti, jaz sem danes klicala 3 ure, pa mi ni uspelo dobiti zveze, tako da imam namen jutri ponovno poiskusiti.

Kar se tiče razgovora, ti žal ne morem povedati, kaz sem bila ravno v petek pri Drobniču, sem šla samo po napotnico za zamzrnjenčke. Če pa ti nimaš zamrznjenčkov, boš po vsej verjetnosti morala iti na razgovor k Drobniču, če ne drugega vsaj po napotnico za nov IVF (seveda, če je še nimaš)

Sulfinija, na isti telefonski dobiš tudi sestro Miro




Mijavček -> RE: IVF / ICSI - december / januar (7.1.2008 14:48:05)

Oj vsem!

Sonček in Netka, vem da je hudo, sem bila tam, ampka čez čas bo boljš, ne vem kaj naj napišem.

sonček poskusi se naročiti prek e-maila naročanje.reprodukcija@kclj.si, po mojih izkušnjah odgovorijo takoj naslednji dan zjutraj, ob 8.00. Pišeš pa lahko takoj, ni važno, če niso uradne ure. Samo vse napiši... svoje podatke... rojstne... da rabiš novo zapor.št, kateri postopek po vrsti je, kdaj je bil prejšnji,... kdo je tvoj G, pa še svojo tel.št.pripiš. Čimveč tembolj.

Srečno!




kajsica -> RE: IVF / ICSI - december / januar (7.1.2008 14:51:45)

Sulfinija, zakaj boš tako dolgo čakala da prideš do napotnice. Poglej kdaj dela dr.Zorn in enostavno pojdi tisti dan v LJ in boš dobila napotnico, zraven pa ti bo tudi povedal kako in kaj dalje. Ko sem pisala za naročanje sem kar datum povedala in so rekli da naj se kar oglasim tisti dan, pa ne bo niti en teden vmes ko grem k Tomaževiču, ker po napotnico lahko prideš brez naročila. Itak ti bo pa zraven G povedal kdaj lahko greš naprej in potem še urediš pri sestri Miri.

Drugače pa je njena tel: 01 522 6112 in se lahko naročiš med 9-12 uro! Sem šla pobrskat med svoje papirje!




gloria -> RE: IVF / ICSI - december / januar (7.1.2008 14:51:53)

Sonček 33 naročit se moreš pri Drobniču da dobiš novo napotnico za nov postopek.Tista št.ko smo dobile po transferju na listu 014338027.Izvid od krvi pa vela eno leto tak da ti ga ni treba ponovno delat,papa izvid pa tud tolk
Sulfinija št.je 012318245 od 12-14 ure od pon. do pet.




Bety upa -> RE: IVF / ICSI - december / januar (7.1.2008 14:53:50)

Abra, Sayuri...???? Kje ste, danes???




Sulfinija -> RE: IVF / ICSI - december / januar (7.1.2008 15:00:55)

Kajsica,ko sem poklicala na GK sme sporočila,da je bil postopek - in,da bi se rada naročila za dr.Zorna so mi dali datum 28.02. nato je prišla domov pošta in so me prenaročili na 6.03 za dr.Zorna posvet in pregled.

LP[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




gold fish -> RE: IVF / ICSI - december / januar (7.1.2008 15:04:31)

Sulfinija - včasih traja par dni, da dobiš odgovor ....jaz še nikoli nisem dobila maila nazaj isti dan...




Sulfinija -> RE: IVF / ICSI - december / januar (7.1.2008 15:06:33)

Punce jaz sem se odločila da bom jutri klicala na številko kjer sem se za dr.Zorna naročila in bom pač vprašala,če je nujno da čakam na posvet kajti v bistvu rabim le novo napotnico za iVF in če lahko pridem že prej po napotnico in ne rabim čakati do marca.

LP[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




kajsica -> RE: IVF / ICSI - december / januar (7.1.2008 15:06:51)

Sulfinija, kaj si rekla da bi se rada naročila pri tvojemu G ali da rabiš novo napotnico za novi IVF, ker jaz sem napisala da rabim samo novo napotnico za pingvinčke in sem dobila tako hitro datum. Saj ostalo mi bo pa itak zraven povedal.

Saj je res da sem bila sedaj prvič v postopku in da ne vem kako gredo zadeve dalje, samo ne razumem, zakaj potrebuješ nov razgovor, razen tega da ti pove kako in kaj dalje. Saj itak veš kaj te bo približno čakalo.

Saj vem da sem sitna, samo da ne boš zaradi administracije čakala pol leta. Saj ti želim vse dobro.




Mijavček -> RE: IVF / ICSI - december / januar (7.1.2008 15:07:14)

kajsica, mislim, da ne gre tako enostavno... vsaj pri meni ne.
po vsakem postopku oz. pred naslednjim mora zdravnik pogledat prejšnje rezultate, da predpiše terapijo in ali je kratek ali dolg postopek,... kar priloži k napotnici.
Tudi meni so najprej rekli, da za napornico se ne rabim naročat in ko sem prišla na Leonišče enkrat ko je dr. Ribičeva delala, me je sestra gladko malo zavrnila, da me dr. Ribičeva sploh ne bo sprejela, če nisem naročena in sem se morala naročit, drugač me tud povohat niso hotli; saj mi je sestra potem razložila, da ravno zato, ker mora doktor se poglobit v zadevo, ne pa samo podpisat napotnico.  kar je konckoncev tud parv, čeprav.... Sem bla fajn huda, da mi niso že takoj povedal, da bi se lahko tok prej naročila...

Mogoče je pri dr. Drobniču in dr. Zornu drugač, sam jaz bi vseeno šla, takrat ko sem naročena.




Sulfinija -> RE: IVF / ICSI - december / januar (7.1.2008 15:10:30)

Mijavček,tudi meni je na listu pisalo naj se po neuspelem IVF naročim za razgovor pri dr.Zornu kjer bo pogled rezultat od prejšnjega iVF in takrat bom dobila novo napotnico.KO sem takrat klicala na GK in povedala kaj bi rada sem pač dobila datum.

LP[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




kajsica -> RE: IVF / ICSI - december / januar (7.1.2008 15:11:23)

Ne ne, saj vem da ni tako enostavno, samo sem samo napisala kako je bilo to sedaj pri meni. Res sem na neverjetno brzino uredila stvari, pa datum so mi tudi v Leonišču potrdili. Tako da....ne vem, meni je uspelo.




gold fish -> RE: IVF / ICSI - december / januar (7.1.2008 15:12:14)

Punce - nekaj mi vseeno ni jasno...ve,ki bi se rade naročile na GK v LJ...

Zakaj komplicirate.... jaz sem takrat, ko sem šla do Zorna po napotnico za zamrznjenčka omenila, da ful težko pridem do njega, bla bla, bla... in napisal mi je napotnico za drugi postopek, če slučajno zamrznjenček ne bi uspel in da se ne rabim samo zaradi napotnice voziti v LJ.... Ko zamrz. ni ratal sem poklicala v staro porodnišnico in se naročila pri sestri Miri...na tel, ki ste jo pisale zgoraj... Ko te vpraša, če imaš napotnico pač rečeš, da ja - do takrat pa si jo že priskrbiš....
Drugo je, če katera hoče izrecno do gin., da podebatirajo kako in kaj... Jaz vem točno kaj je pri nas narobe, zato nejgovega pogovora nisem potrebovala....

Probajte, boste videle, da gre hitreje... Jaz sem se od začetka tudi naročala po tel. pa sem zgubila po 3-4 mesece, samo da sem prišla po napotnico, sedaj ko že vem kako in kaj sem pa na telefonu...

Če še katero kaj zanima lahko na zs...




Amelia -> RE: IVF / ICSI - december / januar (7.1.2008 15:12:29)

Hvala vsem, ki ste navijale zame, očitno je pomagalo!!![image]http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/e035.gif[/image]

Pa gremo od začetka, najprej sem jih spet slišala od Reša in sicer nisem vzela sabo tistega papirja od ICSI postopka in mi je takoj rekel: "Ja pišuka, kolk ste nerodni...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]" Ampak sem že navajena, ker to čist vedno slišim, se ful trudim, da bi vse naredila kot je prav, ampak vedno ga kaj polomim...[image]http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/c100.gif[/image]

No in potem se vležem in kaj vidimo 2   [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image], oba sta se prijela!!!!! [image]http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/b020.gif[/image]Sem pa narobe štela, je rekel, da se nosečnost šteje od datuma ET (7.12.), kar pomeni, da je še vse ful na začetku, začetek 5 tedna, ampak oba plodka sta se že videla, eden je mal večji kot drugi, ampak vse je OK, imam pa 21.1. še en pregled pri Rešu. Je bil potem ful vesel in mi rekel, da sem bila pridna.

Punce, meni se je tak kamen odvalil od srca......še enkrat hvala vsem!!!




kajsica -> RE: IVF / ICSI - december / januar (7.1.2008 15:15:57)

Amelia, ČESTITKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Naj ti bodo lepi meseci in začni uživati!!! Čestitke še enkrat!!!![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>