|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zmedena
10.12.2007 14:36:42   
Nitttka
Bolj kot berem, manj vemuser posted image Tiste, ki boste rodile decembra, januarja, februarja... Ali boste vse imele zimski kombinezon oz. zimsko vrečo za odhod iz porodnišnice. Sama sem mislila, da bo dovolj, če za tistih par minutk iz porodnišnice do avta otroka zavijem v dekico, sedaj pa res ne vem ali je to dovolj ali potrebujem kombinezon plus dekico. Drugače sem mu nameravala obleči pleničko, bodi z dolgimi rokavi, mako majčko, žabice, plišast kompletek (hlačke in majčka), bombažno kapico, volneno kapico in rokavičke. Pol ga pa dat v lupinico in zavit z dekico, čez glavo pa pleničko.
A mi lahko tiste z izkušnjami poveste ali je to dovolj ali ne.
Sploh pa mi ni jasno, kako je potem otrok oblečen v avtu v primeru, da mu oblečem kombinezon. Do doma imamo cca. 45 minut in v avtu bo toplo, torej mu moram v avtu kombinezon sleči in bo to samo mučenje otroka... oblačenje, slačenje kombinezona za 5 minut? Dekico bi enostavno odgrnila in bi bil problem rešen.
Joj res sem zmedena. Se opravičujem samo je to moja prva nosečnost, pa še nobene druge nosečke nimam v bližini, ki bi mi lahko kaj svetovala, tako da bom res vsakega nasveta vesela.
Hvala vam
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zmedena
10.12.2007 14:38:55   
Anonimen
Dojenčki so občutljivi.. Jaz bi na tvojem mestu oblekla kombinezon, mu dala kapico.... V avtu pa pač ne bi toliko ogrevala, ampak da bi blo pač na nivoju, toliko, da ne bo prevroče... 

(odgovor članu Nitttka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zmedena
10.12.2007 14:40:16   
ajdaN
Dekica se meni res zdi nekam malo. Kombinezon pa preveč za celo vožnjo.

Imam doma januarčka in smo ta problem rešili z zimsko vrečo za lupinico! Ni boljšega! user posted image  je spodaj normalno napravljen, mogoče še kakšno tanjšo jopčko čez, potem ga pa komplet zapreš v vrečo pa je.

Jaz jo zdaj uporabljam že pri drugiuser posted image  in je definitivno vredna denarja.

(odgovor članu Nitttka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
10.12.2007 14:41:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nitttka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zmedena
10.12.2007 15:35:29   
Naja30
Se strinjam z zimsko vrečo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zmedena
10.12.2007 15:54:28   
Ines.
Ja, pajacek ali zimsko vrečo. Zdejle jest moje 4 mesece stare pikice tut za sekundico ne bi ven nesla, tako samo zavito v dekico. Pa ji že mal dela "termostat", tvoj novorojenček se pa lahko hitro podladi. V avtu pa ne kurite preveč. Bolje, da ste v avtu vsi toplo oblečeni.

_____________________________

Zdravi otroci, srečna mamica.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zmedena
17.12.2007 19:31:59   
viv_
Jaz sem imela 2 zimski punčari in smo šli iz porodnišnice domov v mrazu.

Oblečeni sem imela takole:
- plenica
- body z dolgimi rokavi
- navadne žabice do pasu
- plišast kompletek jopica + hlačke s stopalci
- copatki
- bombažna kapica
- volnena kapica

Potem smo jih pa dali v lupinico, pa fejst zadekali, s flisasto dekico, pa čez lupinico še pleničko.
Od porodnišnice do doma imamo pa 3 min z avtom.

Sem jih pa obe dajala pozimi tudi vedno čez dan spat ven, za ta glavni dnevni spanec: takrat sta imeli čez prej napisano še enega flisastega pajaca, takega mehkega, da nista bili kot v oklepu, pa dekico in v zimski vreči.

Pa nobena ni bila nikoli prehlajena.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zmedena
17.12.2007 20:56:53   
koala
Moj bo januarski, pa ga bom oblekal v kobinizonček, je pa res, da do doma nimamo daleč in da se v avtu pač ne bo ful zakurilo.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




spol
Lelly28 RR

Ko ste izvedele,da ste noseče katerega spola ste si želele, da bi bil otrok?

punčka (50%)

fantek (19%)

nisem imela posebne želje (31%)


Število vseh glasov: 26

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!