Spodnjice v nosečnosti (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju >> Za nosečke dvojčkov, trojčkov, četverčkov



Sporočilo


rokapi -> Spodnjice v nosečnosti (17.12.2007 13:25:14)

Punce,prosim za vaše izkušnje. sem v 17. tednu nosečnosti (dvojčki) in sem že kar precej široka.

Kupila sem si dva kompleta spodnjic (Neckermann), pa mislim, da mi bodo od tega ene kmalu pretesne, druge so mi pa zdaj preohlapne.

Zanima me, ali se dobijo tudi kakšne takšne spodnjice z nosečnice, ki so posebej elastične in ki "rastejo in se raztezajo s tabo" - kot denimo obstaja podoben nedrček za nosečnice od Triumpha.

Kje ste si kupile ustrezne spodnjice?




MARTINŠČICA -> RE: Spodnjice v nosečnosti (17.12.2007 13:34:27)

Jaz nosim spodnjice od svojega lubija [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. Res je, da sem cele dneve doma na bolniški, ampak bom morala v nabavo konkretnih spodnjic zase, ker moje so mi vse premajhne in me samo tiščijo, tako da bo vaš nasvet res dobrodošel.




Lunca1 -> RE: Spodnjice v nosečnosti (17.12.2007 13:53:36)

Jaz imam iste spodnjice kot pred nosečnostjo, samo da jih na dol zaviham. Se mi zdi škoda denarja za teh nekaj mesecev.




kristinaj -> RE: Spodnjice v nosečnosti (17.12.2007 15:23:16)

jst sem jih kupila v smartu v italiji. gateštevilko večje in z lastiko v pasu in je šlo do konca.




koala -> RE: Spodnjice v nosečnosti (17.12.2007 19:38:30)

Jaz sicer nosim iste spodnjice, kot sem jih pred nosečnostjo, s tem da je pač elastika pod bušijem.

Spodnjice za nosečnice pa sem jaz videla v H&M.ju na oddelku za nosečnice, pa tudi v Sparu (europarkMB) tam pri dudicah in stekelničkah.




emaa -> RE: Spodnjice v nosečnosti (17.12.2007 20:19:48)

Nosila iste kot prej, pa sem isto nosila dvojčke. Ne maram spodnjih hlač čez trebuh. 




GoYa -> RE: Spodnjice v nosečnosti (17.12.2007 21:07:57)

Tudi jaz nosim iste spodnjice kot pred nosečnostjo, take nizke (ne čez trebuh).




ZvezdicaZaspanka -> RE: Spodnjice v nosečnosti (18.12.2007 14:09:16)

Zelo fajn spodnjice sem si kupila na začetku nosečnosti v trgovini Buši. So znamke Avet in res rastejo s trebuhom.  So globoke, kar se mi je na začetku zdelo grozno,ampak zdaj si pa nizkih ne predstavljam več (zdaj sem v 28. tednu). Tudi lastiko imajo tako fajn, da ne špona. Pa povprašaj v trgovini, če ti jih dovolijo pomerit...meni so.




ZvezdicaZaspanka -> RE: Spodnjice v nosečnosti (19.12.2007 13:01:37)

Se opravičujem...spodnjice sem kupila v trgovini Popek...malo sem zamešala.




Skye -> RE: Spodnjice v nosečnosti (19.12.2007 14:26:36)

IZVIRNO SPOROČILO: GoYa

Tudi jaz nosim iste spodnjice kot pred nosečnostjo, take nizke (ne čez trebuh).


Se podpišem[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] 




Stran: [1]