kdaj so vidni rezultati diete? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Alergija



Sporočilo


VV -> kdaj so vidni rezultati diete? (18.12.2007 11:40:27)

Naš 3,5 mesečni Luka ima po trebuhu suho in razdraženo kožo, zato nas je pediatrinja poslala na teste na pediatrično kliniko, kjer zaradi gužve le-teh niso opravili, mene pa so kljub temu poslali na dieto brez mleka in jajc. Od tega je že tri tedne. Bi se rezultati že morali poznati ali sem neučakana? Med tem sva dala kri za alergološke teste, ampak izvidov še ni, pediatrinja nam je pa dala recept za negovalno kremico, ki so jo namešali v lekarni. Da bi sami ugotovili morebitni vzrok, smo nehali prati njegova oblačila z mehčalcem in povečali število izpiranj. Bomo videli kaj se bo pokazalo. Za mnenje, sugestijo ali nasvet bom hvaležna




lelaval -> RE: kdaj so vidni rezultati diete? (18.12.2007 11:49:44)

Na izvide testov krvi čakaš ful dolgo - vsaj jaz sem leta nazaj pri najstarejši. Če pa se je kaj medtem spremenilo, pa ne vem.
Kožni testi pa so hitro opravljeni  - je bila prejšnji teden v bolnici v MB, pa se v 20 minutah pokažejo rezultati (razen, če delajo podrobne teste, ki se delajo 2 dni). Nam je sestra takoj povedala, na kaj vse je alergična, podrobno pa izvemo februarja, ko ima redno kontrolo pri zdravniku.




rose -> RE: kdaj so vidni rezultati diete? (18.12.2007 12:28:32)

Naša ta prva ima tudi že skoz težave s kožo. Začelo se je lani pozimi. Vsi testi za alergijo so bili negativni. Tako, da je to najbrž zaradi suhega zraka pozimi. Poleti je bilo veliko bolje. Ti pa povem, da je fuul težko dobit kremo, ki ji ustreza. Smo sprobali že marskaj.
Ta druga pa ima alergijo na jajca in mleko, sicer ne potrjeno. Imela je pikice po telesu. Stanje se je popravilo nekje v dveh do treh tednih ko sem pričela z dieto.

Upam, da tudi pri vas ne bo alergije.
lp




jakaracman -> RE: kdaj so vidni rezultati diete? (18.12.2007 12:51:30)

Izvidi so gotovi v tednu dni, malo potelefoniraj in boš izvedela.Drugače pa sem jaz od 25.10 dobila izvide12.12..




mamuška -> RE: kdaj so vidni rezultati diete? (18.12.2007 16:44:40)

Učinki diete so se pri nas pokazali v dibrih 3 tednih in to izrazito.




VV -> RE: kdaj so vidni rezultati diete? (19.12.2007 19:46:18)

Koža se izboljšuje. Ne vem, ali je kriva dieta ali temeljitejše izpiranje perila. Kakorkoli že, stvari se obračajo na bolje. Hvala za mnenja in vaše izkušnje. Rezultatov alergoloških testov pa baje še en čas ne bo. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley7.gif[/image]




massylou -> RE: kdaj so vidni rezultati diete? (1.1.2008 23:18:43)

Lepo da se izboljšuje. Kar vztrajaj pri vsem kar delaš, dokler ne bodo rezultati testov znani.

Nam je kožna reakcija izginila v kakih 14 dneh, odkar sem nehala jesti vse živo.





VV -> RE: kdaj so vidni rezultati diete? (3.1.2008 11:27:47)

Izvidov še vedno nimamo. Nam je pa zelo pomagala krema Aderma, ki jo na mažemo 2x dnevno. Ne morem reči zagotovo katera stvar je pomagala, ali je to dieta ali večkratno izpiranje perila ali krema, ali pa je kombinacija vsega. 




Stran: [1]