? plača zdr. tehnika v zdr. domu (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finančne dileme starševstva



Sporočilo


mala zirafa -> ? plača zdr. tehnika v zdr. domu (25.12.2007 8:17:50)

Mi lahko poveste tiste ki ste zaposlene v javnem zavod zdr. domu, kakšne plače dobite?Netto seveda brez dodatkov.Meni je rekel dr. da bom dobila tako kot ostale sestre v ZD, bom pa zaposlena privat.Pa še rekel je da ne ve kake plače točno imajo, da o tem se bom zmenla z računvodjo.Tako da vas lepo prosim za kak odgovor.
Hvala in vesel božič!




ajna12 -> RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu (25.12.2007 10:37:36)

Okrog 600€, pa 11 let delovnih izkušenj.




Anonimen -> RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu (25.12.2007 14:29:57)

IZVIRNO SPOROČILO: ajna12

Okrog 600€, pa 11 let delovnih izkušenj.


Tako nekako ja. Odvisno kolk bo dober tvoj delodajalec. Ti lahko da večji količnik. V zdr. domu so pa po 20 letih plače blizu 1000 €, vendar so tu napredovanja, ki prinesejo večji količnik. Napreduješ lahko vsake 3 leta. Izhodiščni količnik pa je 2,40




kovač -> RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu (25.12.2007 15:27:30)

Poznam gospe , ki so zdravstveni tehniki tik pred penzijo in imajo 700 eurov neto.




Njuškalo -> RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu (25.12.2007 18:26:02)

Kakšne bedne plače za tako odgovoren poklic.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Anonimen -> RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu (25.12.2007 18:27:00)

IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

Kakšne bedne plače za tako odgovoren poklic.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]


Aneda?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




kovač -> RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu (25.12.2007 18:35:36)

Ja veš so tudi taki ljudje, ki so izbrali ta poklic ker radi pomagajo drugim in šele nato zaradi denarja. So tudi ljudje ki si izberejo poklice ki niso dobro plačani.
Je pa res da sedaj tako časi kjer se gleda samo denar in samo denar šteje in še ljudi se ocenjuje skozi denar.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley11.gif[/image]




Njuškalo -> RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu (25.12.2007 18:45:57)

Očitno je, da so si ta poklic izbrali tisti, ki radi pomagajo drugim.Denar ni na prvem mestu, ampak če pomislim, da ima nekdo s ful manjšo odgovornostjo ful večjo plačo, se mi pa res trapasto zdi.V tujini je to delo bolje plačano, zato nam pa ta kader uhaja.Žalostno.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




mala zirafa -> RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu (25.12.2007 19:45:23)

Hvala, ful ste prijazne.Zdaj približno lahko vem kaj pričakovat.Vseno je delo za ned. čas in že to je fuuuul za današnje čase.
lp




podnajemnica7 -> RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu (25.12.2007 19:48:30)

Veš lahko tudi z manj denarja bolje skozi prideš kot z ekrat več, odvisno kako znaš z njim ravnati. Eni bodo tudi z 2000 euri plače jamrali kako jim je hudo.




mala zirafa -> RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu (25.12.2007 19:53:20)

Na živce mi gre samo da se je vse podražilo, plače pa so ostale več al manj iste.Sploh ne jamram, samo zanimalo me je informativno in sem presrečna da sem po dolgem času dobila delo.




podnajemnica7 -> RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu (25.12.2007 19:56:59)

Ja se strinjam in verjetno tudi veliko ljudji, ki nimajo evropskih plač nažalost!

Tudi jaz sem med njimi[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image] brez božičnice in trinajste plače.




podnajemnica7 -> RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu (25.12.2007 19:57:56)

Ampak sem klub temu vesela da imam službo za nedoločen čas. Si pač mislim, bolje malo kot nič. Glavno da položnice plača in da nisem lačna in da si lahko še kak priboljšek kupim.




mala zirafa -> RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu (26.12.2007 9:07:01)

Jaz sem tudi ful vesela za stalno službo.je bil že skrajni čas.Sedaj lahko razmišljam o naslednji[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/nosecka.gif[/image].
Naj omenim še to, da je moj privatnik ornk bogat, ker opravlja še eno vodstveno funkcijo istočasno.Kak evro več, ne bi škodil.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
A se med zasebniki v zdravstvu plače razlikujejo al morajo biti enakovredne javnim?Pri meni ni nobenega napredovanja, ker je to spec. amb.

Tudi nam ostane za kak priboljšek, ne da ne.Včasih sva še preveč zapravljiva, kar ni fajn.
Za kake večdnevne smučarije pa mi je malo težko dat toliko denarja.To pa je že prestiž.
Poletne poč. pa imamo zastonj, ker imamo vikend v dalmaciji.Tako da nam res ne gre slabo.




Anonimen -> RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu (1.1.2008 17:19:50)

Pri nas v domu strejših (Privat dom) imajo zdr.tehniki okoli 700 eur z malco in prevozom.




mala zirafa -> RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu (2.1.2008 8:15:06)

Saj nekaj takega bo verjetno tudi pri meni.Bolje goloba v roki...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




papir -> RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu (7.1.2008 19:58:26)

tudi jaz sem zaposlena pri privatniku in v zd.punce takole vam rečem:več majo hujši so!
moja mesečna plača je 600-700evrov mesečno.narediš pa vse -delo višje sestre!




Stran: [1]