Grožnje (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


Anonimen -> Grožnje (26.12.2007 21:19:54)

A bi ve resno jemale grožnje človeka, ki grozi ko je pijan, da me bo zaklal, da naj v časopisu berem, me je pa že večkrat fizično maltretiral? Ful me je strah, cela se tresem, ker ne vem kaj naj. 




blue sky -> RE: Grožnje (26.12.2007 21:22:46)

Upam, da ne misliš s tem svojega partnerja, saj mi potem res ni jasno, kaj še sploh delaš z njim [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image].




Anonimen -> RE: Grožnje (26.12.2007 21:23:12)

 
Kaj pa je on tebi?




Anonimen -> RE: Grožnje (26.12.2007 21:27:27)

Ujej. Resnično upam(tko, kot sta napisala prejšnja dva), da to ni tvoj partner. Vrjamem, da se ne počutiš dobro. Ustvari grožnje še preden pride do dejanj.




Anonimen -> RE: Grožnje (26.12.2007 21:27:54)

Kdo je ta clovek? Mislim v kakem razmerju sta?
In pa kako to mislis fizicno matretiral??? Udaril, pretepel....?




Anonimen -> RE: Grožnje (26.12.2007 21:31:03)

Ne znam ti odgovoriti, saj ne poznam tega moškega.. Možno, da bo uresničil grožnje, možno, da niti ne... Kdo pa je ta človek? Sem firbec, srčno pa upam, da ni to tvoj partner...




Anonimen -> RE: Grožnje (26.12.2007 22:05:09)

Ja bi mu verjela.
Ker enkrat bo spil še kkšn glaž več.....in takrat ne bodo samo besede.

Če moreš, čim dlje stran. Takoj.




Anonimen -> RE: Grožnje (26.12.2007 22:12:43)

Oče najinega otroka in ve, da med nama ni več nič, samo trenutno še živim pod njegovo streho, čeprav ne v skupnih prostorih.




Anonimen -> RE: Grožnje (26.12.2007 22:14:34)

ja udaril, pretepel, posredovala je policija... vem, trapasto da sem še znjim ja. Saj sem že pisala ampak še vedno iščem prostor, kamor bi lahko šli. Jutri grem na csc, pa če bo treba tut v varno hišo, ker ne zdržim več takšnega pritiska.




lelaval -> RE: Grožnje (27.12.2007 0:15:26)

Anonimna - tvoj partner in oče otroka -  grozno. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]

Čimprej pojdi v varno hišo. Jaz bi se bala za svoje, še bolj pa za otrokovo življenje. Kot je že Karin napisala - ne bo dolgo, ko bo prešel iz besed na dejanja. Beži čimprej stran - za svoje in otrokovo dobro.
Koliko pa je otrok star?




soncek28 -> RE: Grožnje (27.12.2007 0:51:37)

Pojdi čimprej stran,v dobro sebe in otroka.a k starsem ne mores it?srečno




arabela* -> RE: Grožnje (27.12.2007 9:37:24)

bi zelo resno vzela.Najboljše da ga čimprej prijaviš,saj se ni za igrat.




Teya*D. -> RE: Grožnje (27.12.2007 10:18:02)

Če nimaš drugam kam pojdi v varno hišo. Nikoli ne veš kaj lahko pijanega človeka vtrga, ki te je že pretepal.
Včasih ostanejo samo grožnje-hvala bogu-, včasih se zgodi najhujše.




Anonimen -> RE: Grožnje (27.12.2007 10:19:05)

Čisto možno bi bilo, da bi grožnjo uresničil. Če te je pretepat že navajen, bo mogoče hotel še kaj več.




dory -> RE: Grožnje (27.12.2007 10:22:22)

Sorry res,da za iskanje bivalnih prostorov včasih malce traja, ampak da bi sebe,še posebej pa otroka izpostavljala takim akcijam..oprosti, tole mi je pa zelo neodgovorno. Varna hiša bi bila zame prva opcija in to pod nujno in hitro, potem pa od tam naprej iskala prostor zase in otroka.




špelin@ -> RE: Grožnje (27.12.2007 10:29:16)

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
A bi ve resno jemale grožnje človeka, ki grozi ko je pijan, da me bo zaklal, da naj v časopisu berem, me je pa že večkrat fizično maltretiral?


Seveda bi to vzela resno!
 
Polagam ti na srce, da za dobro sebe in svojega otroka poiščeš zavetje v varni hiši, če druge opcije (starši,...) ni.
 
Pokliči semle za pomoč: http://www.drustvo-sos.si/
 
Želim ti, da ti prihajajoče leto prinese same lepe reči in da boš imela svoj mir [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley31.gif[/image]




Anonimen -> RE: Grožnje (27.12.2007 14:47:00)


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

A bi ve resno jemale grožnje človeka, ki grozi ko je pijan, da me bo zaklal, da naj v časopisu berem, me je pa že večkrat fizično maltretiral? Ful me je strah, cela se tresem, ker ne vem kaj naj. 


Ja. Čimprej stran!




Anonimen -> RE: Grožnje (27.12.2007 15:22:57)

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ja udaril, pretepel, posredovala je policija... vem, trapasto da sem še znjim ja. Saj sem že pisala ampak še vedno iščem prostor, kamor bi lahko šli. Jutri grem na csc, pa če bo treba tut v varno hišo, ker ne zdržim več takšnega pritiska.


Mislim, da sploh nočeš iti stran, da si zatiskaš oči, da se bo popravil... Kajti, če ne bi bilo tako, bi takoj vzela otroka in šla... In ne bi se ozirala zanj... Tako pa raje si tam, in čakaš, če bo kdaj bolje...




Strawberrie Cherrie -> RE: Grožnje (27.12.2007 15:26:47)

AR,bolj kot berem tvoje poste,bolj bluziš sama zase in dejanskega problema sploh prebereš ne




maruškaŠ -> RE: Grožnje (28.12.2007 7:42:03)

IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

AR,bolj kot berem tvoje poste,bolj bluziš sama zase in dejanskega problema sploh prebereš ne


V bistvu ima AR še najbolj prav. Čakaš in upaš, da bo kdaj bolje - ko se zaveš, da ne bo nikoli bolje - šele takrat greš. Žal. In tudi čakanju na bolje je prilagojeno obnašanje nasilneža - danes udarec, jutri solze in obžalovanje.

In ko bo anonimna resnično hotela oditi, bo odšla - takoj. Ne jutri, ne pojutrišnjem, ne ćez 2 uri - ampak takoj. Ve, da je trapasto, da še vztraja, a vztraja. 'Išče' prostor kamor bi lahko šli - dejansko zbira pogum, da si bo rekla - gremo, zdaj takoj.

Anonimna - prej kot boš spznala, da bolje ne bo, prej boš šla in prej se bo tvoje življenje (brez njega) obrnilo na bolje.




Anonimen -> RE: Grožnje (28.12.2007 21:08:11)

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

A bi ve resno jemale grožnje človeka, ki grozi ko je pijan, da me bo zaklal, da naj v časopisu berem, me je pa že večkrat fizično maltretiral? Ful me je strah, cela se tresem, ker ne vem kaj naj. 

Ja, bi. 




Anonimen -> RE: Grožnje (28.12.2007 21:14:07)

Jaz sem mojemu tud grozila,da ga bom s sekirko po glavi,ko bo spal pa me ni vzel resno.
Ps.sem bila trezna.




Anonimen -> RE: Grožnje (28.12.2007 21:27:46)

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ja udaril, pretepel, posredovala je policija... vem, trapasto da sem še znjim ja. Saj sem že pisala ampak še vedno iščem prostor, kamor bi lahko šli. Jutri grem na csc, pa če bo treba tut v varno hišo, ker ne zdržim več takšnega pritiska.


Prosim te vzami njegove groznje zelo resno!!!!
Odpravi se cim prej nekam na varno...ali nimas nobenih sorodnikov,ki bi ti priskocili na pomoc???
Starsi?, Prijatelji?
Pa na socialno si kaj povprasala? Ali ni njihova dolznos da ti pomagajo?




Anonimen -> RE: Grožnje (29.12.2007 9:54:41)

Pozdravljene!
Najprej, AR zelo se motiš, da nočm stran. Kakor  lahko iz tvojih postov razberem, si ti še sama, brez otrok, brez izkušenjo takšenem življenju (hvala bogu) torej težko razumeš, da z otrokom pač ne moreš kr na cesto. In ne morem tudi kar nekam, kjer ne bi bila varna, da ne bi prišel do nas. Si tudi slabo prebrala, saj jaz z njim nimam več nič, ''le'' še pod njegovo streho živim v svoji etaži, tko da ne pričakujem, da bo kaj boljše kdaj, ker to vem, da ne bo in po vsem, kar nam je storil si tega tudi ne želim.
Drugače pa lahko sporočim, da intenzivno rešujemo problem, se je malo upočasnilo, ker sva bila zaradi bolezni z otrokomv bolnišnici.Se je pa našla rešitev prej kot sem si upala pričakovat, tko da jo bomo v naslednjih dneh realizirali, samo malo birokracije je prej potretno ampak bo.
Pa hvala vsem, ki ste brale, svetovale, mi je veliko pomagalo.
In vsem srečno v letu 2008!




Marogica -> RE: Grožnje (29.12.2007 10:19:01)

Anonimna, dosti sreče pri realiziranju tvojih načrtov in da bi se zgodilo čimprej.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/rozica.gif[/image]




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>