Dodatno delo za moške - plačilo? (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finančne dileme starševstva



Sporočilo


kovač -> Dodatno delo za moške - plačilo? (4.1.2008 8:22:42)

Ali mi lahko, kdo ki ve pove koliko naj zahteva plačilo na uro na roke?
Se gre pa za delo na terenu  - razdandela v gradnji objektov.

Recimo koliko bi bilo pošteno plačilo- pa ne rečt, da naj se zmeni ali pa odvisno.Jaz bi rada vedela konkretno. To bi delal po službi, da bi tako padel še kakšen dodatni dinar, ker je vse tako drago, da se drugače ne da več preživeti.




aluš -> RE: Dodatno delo za moške - plačilo? (4.1.2008 12:16:24)

5-6 EUR/uro - toliko jaz vem, da eni dobijo.




Henry1 -> RE: Dodatno delo za moške - plačilo? (6.1.2008 12:30:30)

Fizično delo 5-7 Eur.






koruzica -> RE: Dodatno delo za moške - plačilo? (7.1.2008 19:18:04)

IZVIRNO SPOROČILO: kovač

Ali mi lahko, kdo ki ve pove koliko naj zahteva plačilo na uro na roke?
Se gre pa za delo na terenu  - razdandela v gradnji objektov.

Recimo koliko bi bilo pošteno plačilo- pa ne rečt, da naj se zmeni ali pa odvisno.Jaz bi rada vedela konkretno. To bi delal po službi, da bi tako padel še kakšen dodatni dinar, ker je vse tako drago, da se drugače ne da več preživeti.


Za zidarska dela velja načeloma, pol majstrove ure; torej, če ma majster, zidar, 10 €, je v praksi za 'malavarja', asistenta po slovensko, 5 €...Načeloma pa je to stvar dogovora; dobro je vedet, kolk približno mojster, zidar dobi, da se lahk pogajaš, 'cinkaš' za plačilo...Ker v vsakem primeru te prnese okol, če pa približno veš, za kolk dela on, pa se lahk pogajaš; iz preprostega razloga: he need's you!!!!

Pripovedujem iz izkušenj, vsaj tako je blo pri zidariji...

lp




študentka Mici -> RE: Dodatno delo za moške - plačilo? (26.1.2008 20:37:19)

Men pa neki ni jasno. Kovač oprosti ampak te bom direkt vprašala, kako pričakuješ, da bo tvoj partner delu še po službi, sej ok, samo zakaj pa ne bi še ti kaj primaknila v skupni fond? Nekje sem prebrala, da si brez službe, a za čistit in likat pa ni nikjer nič?




kovač -> RE: Dodatno delo za moške - plačilo? (26.1.2008 21:06:17)

Sem dobila zaposlitev, delam. Res sem vesela. Če bo pa moj še s čim poizkusil pa tudi v redu, morda še jaz čez čas. Še ne vem. Glavno, da sem zaposlena.




Stran: [1]