Kdaj je vpis v vrtec? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Vrtec in varstvo



Sporočilo


doroteja23 -> Kdaj je vpis v vrtec? (4.1.2008 11:21:34)

Rada bi jo dala septembra v vrtec!




Blejka26 -> RE: Vpis v vrtec (4.1.2008 11:30:40)

mislim da je aprila..sem ravno danes zj.klepetala s kolegico o tem in je rekla da so vpisi aprila




Naja31 -> RE: Vpis v vrtec (4.1.2008 11:33:14)

Prijavo daš lahko čez celo leto, v maju odločajo in potem so vpisi junija.
Tako je bilo pri nas (Lj. Andersen).




lex -> RE: Vpis v vrtec (4.1.2008 12:50:18)

spomladi - maj, april




žetev -> RE: Vpis v vrtec (4.1.2008 13:17:43)

pri nas na obali...takoj ko se otrok rodi...pa še to je včasih skoraj prepozno...res...eno leto prej.........[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley33.gif[/image]




petra a -> RE: Vpis v vrtec (4.1.2008 14:11:36)

čimprej, že včeraj je bilo prepozno,najbolje ko se rodi otrok...vpis mora biti do konca marca,eventuelno tudi kasneje (komisije so v aprilu,tako da so odgovori že aprila ali v začetku maja)




Pobalami -> RE: Vpis v vrtec (4.1.2008 21:46:30)

Čisto odvisno od vrtca. Nekateri sprejemajo samo v aprilu. Nekateri pa čez celo leto. Prej daš prošnjo boljše je.




viv_ -> RE: Vpis v vrtec (5.1.2008 18:49:36)

Pri nas je razpis v aprilu, lahko daš pa tudi med letom, če vpisuješ med letom.

Nima pa smisla prej dajati, ker prijave zložijo glede na datum željenega prihoda v vrtec in ne glede na datum oddaje.

Najbolje, da vprašaš na upravi, kako in kaj.




frutka_ -> RE: Vpis v vrtec (5.1.2008 19:06:01)

Za vpis v letošnje šolsko leto 2007/08 so bili vpisi v mesecu aprilu. Govorim za MB.
Prejšnja leta so bili vpisi maja.
Torej računaj nekje na april-maj in ne pozabi na termine, ker vpis traja teden dni in tudi naval je kar velik.
Vpišeš jo lahko samo v en vrtec. Pozanimaj se po vrtcih, ki pridejo v poštev in se odloči.

Vso srečo![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] 




doroteja23 -> RE: Vpis v vrtec (5.1.2008 19:21:19)

Frutka hvala. Me pa zanima če imajo otroci ki so iz Mariborske občine prednost. Mi namreč nismo iz Mariborske občine, bomo pa. Upam da nebo nekih problemov glede vpisa, ker pač nisma iz Mariborske občine, še!




frutka_ -> RE: Vpis v vrtec (5.1.2008 19:31:02)

Če je vpis omejen imajo prednost lokalci. Na žalost! Tudi plačilo vrtca je zate drugačno. MB občina ti v vsakem primeru krije 20%cen, če si iz druge občine pa včasih ni tako. Odvisno od radodarnosti vaše občine.
Podobno je z vrtcem poleti. Če si recimo iz G. Radgone ti med počitnicami ne odštejejo ničesar. Medtem ko v MB, med počitnicami za 4tedensko odsotnost, plačaš le 30%cene.
Ob vpisu povej, da se selite v MB, pa si bodo najbrž na vpisno polo to označili, da ne bo panike.

Vso srečo!




Drnula -> RE: Vpis v vrtec (5.1.2008 20:01:36)

Doroteja23-jaz bi rada vpisala našo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley10.gif[/image] v vrtec v Postojni in ravno tako (še) ne spadam v tisto občino. Prijavo sem oddala in zraven so pripisali, da bomo takrat imeli stalno bivališče.

sicer ....
Čisto odvisno od vrtca. Nekateri sprejemajo samo v aprilu. Nekateri pa čez celo leto.




Stran: [1]