plačilo varstva na domu za 4 ure (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Vrtec in varstvo



Sporočilo


analizapola -> plačilo varstva na domu za 4 ure (13.1.2005 13:55:42)

Ali mi lahko katera pove kakšne so okvirne cene varstva na domu za 4 ure ali manj. Dogovarjala sem se s sosedo, ki je zainteresirana za čuvanje mojega otroka, ne vem pa glede plačila. Varstvo bi bilo na našem domu.
Pozanimala sem se na Sezamu in pravijo da je takšna ura 600 Sit. Meni se to zdi ogromno ko zracunam koliko nanese to na mesec.

Tudi nam so odobrili vpis v vrtec ampak šele septembra. Marca pa moram v službo.

:kuza:




Anonimen -> plačilo varstva na domu za 4 ure (13.1.2005 14:18:41)

Sezam ima najnižje cene, to je dejstvo. Če varstvo potrebuješ vsak dan potem lahko postaviš pač fiksno ceno in ne plačuješ na uro. Stvar dogovora pač.

Moja sestra čuva pri eni zelo premožni familiji in dobi (ne moreš verjet) 1000/uro pa čuva tamalo tudi po 10h naenkrat (običajno od popoldne do poznih jutranjih ur).


Drugače je pa 600/h za občasno varstvo prej nižja cena kot visoka.

lp,:fis:




Gina -> plačilo varstva na domu za 4 ure (13.1.2005 14:49:57)

Cene za varstvo so pa zelo različne. Predvsem je v Lj. varstvo mnogo dražje kot malo ven iz LJ. Se pa ne smeš pogovarjat o urnih postavkah, ker ti v bistvu ne čuva občasno, ampak o polovici normalne mesečne cene.




lelaval -> plačilo varstva na domu za 4 ure (13.1.2005 15:02:07)



Plažilo v vrtcu je bistveno nižje kot pa prrivat varstvo. Poskusi še v kakšnem vrtcu v bližini, če imajo prosto mesto (tudi jaz sem tako naredila) in naj dajo otroka na seznam, kajti potem imaš prednost pred rednimi vpisi (ki pa mislim, da so v maju - za september).

lp:sloncek:




Nogavička -> plačilo varstva na domu za 4 ure (17.1.2005 13:16:14)

Ravno sem gledala oglase in ima ena gospa ceno 40.000,00 SIT na mesec za celodnevno varstvo vključno s prehrano. Čuva pa na svojem domu in ima več otrok.
Malo preračunaj.

L.p.

Tea




Stran: [1]