RE: keksi (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


N.SI -> RE: keksi (2.4.2009 20:35:40)

mene pa npr. sladkor ne moti. Niti bi se zgražala, če katera daje otročku.




N.SI -> RE: keksi (2.4.2009 20:37:32)

IZVIRNO SPOROČILO: muck

Savoiardi (taka rumena pakunga) so brez glutena in brez laktoze, jaz sem jih dobila v Mercatorju na oddelku/policah z dietetično hrano. Plasmon keksi so tudi brez glutena, Plasma pa ne. Plasmon (ITA) in Plasma (HRV) sta dve različni znamki.


Jaz imam prav lasmon (ITA) in so kao od 4. m in piše da vsebujejo gluten...




sedmica -> RE: keksi (2.4.2009 21:11:17)

Obstajata dve verziji Plasmon piškotov, eni so brez glutena ( taka bolj široka škatla ) in z glutenom ( bolj ozka in malo daljša škatla ). Imajo jih pa v Dm trgovinah in v nekaterih lekarnah sem jih videla.




Veselka21 -> RE: keksi (2.4.2009 21:25:08)

Jaz imam "Plasmon Biscottino biberon primi mesi". So brez glutena. Od 4. mesecev dalje. Kupljeni v DM-ju




sanelaa -> RE: keksi (3.4.2009 22:08:05)

IZVIRNO SPOROČILO: Veselka21

Jaz imam "Plasmon Biscottino biberon primi mesi". So brez glutena. Od 4. mesecev dalje. Kupljeni v DM-ju


Tudi mi nimamo te............pa niso iz pšenične moke, ampak so na bazi riževe.




botrca -> RE: keksi (18.4.2009 23:24:30)

Jaz kupujem manerjeve in so ful dobri, se kar topijo v ustih tak, da mu lahko daš. Moj tudi ni imel zobkov pa jih je "cmulil" pri 7 mesecih.




pikicai -> RE: keksi (19.4.2009 21:47:51)

IZVIRNO SPOROČILO: Kati81

Plasmon piškoti soz glutenom čeprav ne piše, ampak so iz pšenične moke ki pa vsebuje gluten. Brez glutna so piškoti Savoiardi, ki pa se jih dobi v DMju ali mercatorju. in se še hitreje stopijo kot ostali piškoti za otroke, preverjeno, ker sem sama poskusila plasmon, hipp in nestle-alete.


mi mamo pa riževe plasmon piškote




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (22.4.2009 18:36:58)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (22.4.2009 18:37:53)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]