Tetra plenice (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Pia77 -> Tetra plenice (5.1.2008 20:08:21)

Tiste, ki imate izkušnje; zanima me, ali obstaja kakšna pomembna razlika med znamkami tetra plenic oziroma katere se bolje obnesejo - to.to, Aljaž ali katere druge?
V kratkem nameravam it v Domžale - ali se splača nakupit stvari v Tosamini trgovino?




Anonimen -> RE: Tetra plenice (5.1.2008 20:10:41)

V kratkem nameravam it v Domžale - ali se splača nakupit stvari v Tosamini trgovino?


Po mojih izkušnjah ne.

Lahko je pa v zadnjem času kaj drugače.




tintin -> RE: Tetra plenice (5.1.2008 20:19:15)

Kupila tetrice v Rutarju - 10 plenic za 9.90 evra in so fajn. Tosama -  se ne splača.




blue sky -> RE: Tetra plenice (5.1.2008 20:24:37)

Jaz sem kupila plenice Aljaž. res je, da so bile izmed vseh najdražje, ampak so res zelo kvalitetne in ne tanke kot nekatere.




eya -> RE: Tetra plenice (5.1.2008 20:31:57)

Samo kar se tiče Tosame-niso nič cenejši kot v ostalih trgovinah, se tudi zgodi, da imajo kaj npr. v DMu ceneje kot pri njih.




ms3 -> RE: Tetra plenice (5.1.2008 21:05:35)

se strinjam. v tosami imajo dražje kot povsod drugod in enako pakirano (nič v razsutem in ceneje, sem tudi jaz gledala).

za terta plenice pa ne vem, sem jih podedvala.




Anonimen -> RE: Tetra plenice (5.1.2008 21:41:29)

IZVIRNO SPOROČILO: Pia77

ali obstaja kakšna pomembna razlika med znamkami tetra plenic


Seveda obstaja - v ceni! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image] Najbolj se jih plača kupiti v XXXLUTZ v Avstriji ali v DM. Ne Tosamine, ampak prov od DM.




lelaval -> RE: Tetra plenice (6.1.2008 0:09:25)

Jaz sem pri 1. vzela v paketu plenice, pa so bile Tosamine. Pri 3. pa sem jih kupila v Rutarju in glede kvalitete - so popolnoma iste (samo rob je drugače narejen), pa še bolj poceni so.
Razen, če se hoćeš afnat - kupi tiste z vzorćki.




Anonimen -> RE: Tetra plenice (6.1.2008 0:16:51)

Imam Tosamine in Aljaž in primerjava med tema dvema je, da je Tosama navaden šit, Aljaž so pa super! Tosamine so trše in bolj grobe, Aljaž so pa res mehke in fine.




kristinaj -> RE: Tetra plenice (6.1.2008 9:25:31)

če ne boš imela širokega povijanja jih skoraj ne boš rabila. jaz sem jih kupila 20 od tosame,drugih ne poznam, in jih imam več kot preveč. širokega povijanja nismo imeli, razen smo na pampersko dali še pleničko iz blaga s trakci.
ne kupuj preveč, vedno lahko dokupiš če boš rabila.




Ajvy -> RE: Tetra plenice (7.1.2008 19:44:22)

Mi imamo od tosame, in jih ne menjam  za nič   [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Klarita -> RE: Tetra plenice (7.1.2008 20:43:15)

IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Kupila tetrice v Rutarju - 10 plenic za 9.90 evra in so fajn. Tosama -  se ne splača.


Se strinjam.




Stran: [1]