srbi... (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


cekrček -> srbi... (14.1.2005 7:42:22)

Ojla punce,:)

Zanima me ali je imela še katera tako težavo kot jo imam jaz? Namreč sem v 30t in zdaj me že 2 dni srbi nožnica (peče pa nič)? Danes popoldan nameravam klicati G , ampak še prej me zanima, če katera kaj ve kaj bi to lahko bilo?

Lep dan vsem :nosecka:




urši77 -> srbi... (14.1.2005 8:15:01)

Pogosta neprijetnost v nosečnosti:(
Čimprej pojdi do G da ti napiše recept za vaginalne svečke-bo kmalu bolje! Do poroda se mora stvar 100% pozdravit!
LP :muca:




NENAJANI -> srbi... (14.1.2005 12:04:12)

Verjetno je navadno vnetje. Baje imajo to skoraj vse nosečnice. :zmeden2: Pojdi Gin. ti bo dal kremico in vaginalne svečke, boš videla, da bo v treh dneh vse dobro. :bravo:




Soncnica -> srbi... (14.1.2005 14:47:20)

Tudi jaz sem danes dopolnila 30 t in moram G v ponedeljek povedat, da imam stalne probleme s tem. Opažam, da je huje, če pretiravam s sladkimi stvarmi.

lp

Sončnica:sloncek:




Tasika -> srbi... (14.1.2005 18:15:48)

Jaz sem imela podobne teževe, pa sem probala s Canestenom. 3 dni pa nič boljše. Danes so mi potrdili nosečniško sladkorno, tako da.... Je sestra povedala da je srbečica po telesu in spolovilu lahko znak sladkorne, tako da opozori G nj te pošlje na diabetološko na test.


Lp
Nataša 32t




cekrček -> srbi... (14.1.2005 21:22:47)

Sem danes poklicala G in je rekla, da to pride zaradi hormonov in naj si kupim kremo Bepanthen in svečke Natrii tetraboratis, tako da bom probala pa da vidim , če bo kaj pomagalo.Za sladkorno so mi pa ravno pred enim tednom pogledali in je nimam.No samo še tega bi se manjkalo!

Pozdravček, cekrček 30t:nosecka:




Stran: [1]