90-letnica (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


Udb -> 90-letnica (8.1.2008 19:14:40)

Punce (in fantje), moaj babica bo kmalu praznovala 90-letnico in rada bi ji naredila lepa vabila na kosilo. Ima kdo kakšno originalno idejo za tako visok jubilej? Je pa moderna babica.




tlb -> RE: 90-letnica (8.1.2008 20:23:22)

moja tut! Bravao babice! dedek pa je lihkar imel 90! bravo dedki ;)

no, pa ka vabilu. jaz imam dve ideji. ena je, da skeniram (oz. z digitalcem preslikam) nekaj njunih fotk (bomo praznovali oba RD skupaj....), potem se nase fotke, od familije (nas ni dosti...) pa bi potem naredla neko tako druzinsko drevo na kak lepi barvast list. na drugo stran al pa na drugi list (se mam idejo v glavi, realizirana bo cez vikend. upam, no) pa bi malo nalimala kake slikce s pomembnimi dogodki od leta 1918 pa do 2008.....ker se je zgodilo svasta (televizjka, radio, okej dve vojini, pa polet na luno, pa se kaj....)za dogodke pa vtipkas letnico v google pa posrfas.....

na vabilo pac mogoce kaj podobnega v manjsem formatu oz. obsegu.

tak, to je se ideja v moji glavi. pol pa si lahko ponosno data ta dva lista na steno (druzinsko drevo in zgodovinsko drevo, na slednje bi dala tut bolj intimnr druzinske dogodke; prvi avto, dopust na morju, pa nasa babica je enkrat s cesnje padla pa ostala falabogu cela, pa take zadeve...)

no, to je zaenkrat to. ideje pa kot receno se valjam poglavi....

joj, se opravičujem za pomanjkanje strešic (ŠČŽ) ....

pa LP in fajn opravi!

-----------------




Stran: [1]