Zanima me..... (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


mela -> Zanima me..... (15.1.2005 20:03:09)

če je res da ni dobro da si med nosečnostjo barvamo lase, ker sem jaz noseca 10 tednov in sem se pred nekaj dnevi barvala. Danes pa me je ena zenska prestrašila da lahko zaradi tega izgubis plod.:zmeden::zmeden::zmeden:




Tipi -> Zanima me..... (15.1.2005 20:06:05)

Mislim, da ni panike. Jaz se na cca. dva meseca barvam (kronično siva) in sem se tudi v času nosečnosti. Ne vem zakaj se ne bi.:zmeden::zmeden:

lp:sloncek:




mika -> Zanima me..... (15.1.2005 20:10:40)

Za to pa prvič slišim:ups:. potem si verjetno ne bi smele tud nohtov lakirat, pa šminkat, pa bogve kaj si bodo nekatere še zmislile, da bodo prestrašle nosečnice.

Mela jaz sem si tudi barvala lase, pa je z mojo pupo vse ok.

Ne nasedat vsem kar kdo reče in se pol sekirat. Saj vem, da ni fajn ko ti kdo kakšno 'pametno' pove da te prestraši.




Pia73 -> Zanima me..... (15.1.2005 20:23:59)

Pred kakim mesecem je bilo vprašanje pri dr. Pušenjaku, pa je rekel, da ni problema,...da nima kaj škodit!

Poznam cel kup frizerk, ki so delale celo nosečnost,... pa so vse rodile zdrave otroke!

Ti bodi kar brez skrbi. Jaz sem se barvala oz. si dala delat blond pramene tudi med prvo nosečnosrjo in sem si ter si bom tudi sedaj,... Da bom lepa nosečnica :)-:)-:)-




mela -> Zanima me..... (15.1.2005 20:43:54)

hvala ker ste me potolazili in se cisto strinjam z vami, toda vseeno sem se hotela prepricati.:):)




morskadeklica -> Zanima me..... (15.1.2005 20:56:16)

Kar navadi se na te "dobronamerne" pripombe, česa vse ne smeš. Včasih slišiš kakšno tako, da ne veš ali bi se smejal:)- ali jokal:(. Tole "frizersko" sem slišala tudi jaz!
Ne sekiraj se zaradi teh pripomb, če te pa kaj vseeno skrbi pa raje vprašaj svojega ginekologa! Pa lepo nosečnost ti želim.

lp
:muca::nosecka:




Anonimen -> Zanima me..... (15.1.2005 21:12:37)

:((:((:((:((:((:((:((:((
Eni so pa res prepametni....:)-:)-:)-:)-:)-

tako kot tisti,ki je eni od vas vcepil strah,da bo splavila,če bo jedla v nosečnosti kostanj:)-:)-




NENAJANI -> Zanima me..... (15.1.2005 21:18:13)

naredila sem frizersko šolo in take blesave še nisem slišala. Je pa baje res, da barva na nosečnici drugače prime (zaradi hormončkov).
Ni panike. To je tko, ko stare gospe pravijo, da ne sme nosečnica gledati prizadetih otrok, ker bo njen tudi prizadet. :)-:)-
PS. nabavite smeškota, ki zavija z očmi.




Annny -> Zanima me..... (15.1.2005 23:34:21)

Ne, ne more škodit.

LP




KIRA -> Zanima me..... (15.1.2005 23:35:26)

bedarija. jest se blonciram. skor vsak mesec tud med nosečnostjo. to nima čist nobene zveze z otročkom. saj barve ne piješ a ne?




Annny -> Zanima me..... (15.1.2005 23:37:15)

To je pa res, da barva med nosečnostjo lahko drugače prime:)




KIRA -> Zanima me..... (15.1.2005 23:59:28)

nisem opazila. sem se pa ful sekirala k so mi začeli lasje izpadat, drugi ali tretji mesec po porodu. bogme da jih imam zdejle pol manj. čist resno.
sem tko debelo kito imela, da sm jo komi prjela, zdaj pa je še sam ena taka tanka, bljek.




petra + zoja -> Zanima me..... (16.1.2005 10:03:34)

jaz sem si celo nosečnost barvala lase, nima kaj bit!!!!




barby* -> Zanima me..... (16.1.2005 10:04:40)

Jaz se tudi barvam (31. teden), pa ne verjamem v take vraže:sloncek::sloncek::sloncek:




Dolina -> Zanima me..... (16.1.2005 19:07:23)

Jaz sm si tud 14 dni nazaj pobarvala (pri frizerki, ki jo poznam, pa če bi blo kej nevarnega, bi mi sigurno rekla). Ni panike.

Lp, Dolina




Stran: [1]