Pleničke (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


maca123 -> Pleničke (14.1.2008 15:15:46)

Naš malček bo star kmalu 2 leti in ker ga še ne odvajamo plenič bi vas vseeno rada nekaj vprašala. Do sedaj smo uporabljali Pampers pleničke iz Mullerja sedaj pa ugotavljamo da naš malček ne lula več toliko in bi lahko zamenjali pleničke. Občasno smo tud uporabljali Mullerjeve sedaj pa me zanima ali ima katera izkušnje z DM njihova znamka????




frutka_ -> RE: Pleničke (14.1.2008 16:44:38)

Jaz sem jih občasno uporabljala za tamalega pa so čisto OK. Tudi Mullerjeve so v redu, pa Leclercove so tudi fajn.




frutka_ -> RE: Pleničke (14.1.2008 16:45:52)

Aja, še to morda. Poskusi s tistimi hlačnimi pleničkami, ki so narejene kot hlačke, da jih potegneš gor in dol. Morda bo ga to vzpodbudilo, da bo lulal več v kahlico. Če praviš, da je plenica v glavnem suha.




Naja30 -> RE: Pleničke (14.1.2008 18:37:26)

Meni dm-jeve niso všeč. Boljše so hoferjeve ali leclercove.




karin412 -> RE: Pleničke (14.1.2008 20:05:28)

Jaz ji dam kar hlačne plenice od DM-a, so bolj poceni kot Pampers; stara pa bo 2 leti (februarja).




honey -> RE: Pleničke (15.1.2008 9:53:53)

Jaz sem ko je bil še manjši uporabljala tudi DM-ove plenice, samo se mi zdi, da so bile manjše kot ostale za isto kilažo. Tako da sem začela uporabljati samo Mullerjeve in sem bila z njimi zelo zadovoljna - ni kakšen plastik fantastik, res pa je, da so malenkost debelejše. Imajo pa tudi plenice na hlačke (tudi Mullerjeve), ki pa so tanjše in so zelo v redu.




Stran: [1]