kaj se vidi na uz (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Teya -> kaj se vidi na uz (18.1.2005 8:43:44)

kolikor sem uspela pošpegat prav na hitrco na pregledu na monitor od uz, sem videla, poleg oblike malija, še en krogec:zmeden:...takrat se nisem nič obremenjevala, saj sem bila popolnoma iz sebe, zdaj pa mi ta "krogec" ne gre iz glave:zmeden:....bila pa naj bi v 9 ali 10 t....ve katera kaj bi to bilo?
vem, da je težko odgovarjat na taka vprašanja....in da mogoče niste pravi naslov zanje, ampak...probat ni greh, pravijo ;)
lep dan želim! :rozica:




ANJA5 -> kaj se vidi na uz (18.1.2005 8:48:42)

To je čist ok., men je G reku, da bi bilo zelo narobe, če ga ne bi bilo! Sej potem pa izgine.

Uživaj in srečno
Anja




saba -> kaj se vidi na uz (18.1.2005 10:21:20)

Teya full je čudno da ti G. ni sproti govoril kaj se vidi. Jaz hodim v ZD Koper in ima G. svoj monitor in pacjentka svojega, tako da vse lepo vidiš in ti vse pokaže. Tisto je pa bil rumenjakov mehurček, tako kot pravi Naty.

Moj G. je super...pa še 2 slikice mi je naredil, brez da sem ga vprašala, ker me je vidu da se cmizdim od veselja:ups::ups::ups:

lp
saba
7t2d




pupika -> kaj se vidi na uz (18.1.2005 10:29:14)

Vau saba, so bili občutki neverjetni kajne.

Jaz že tako nestrpno čakam moj pregled.

Pazi nase in na :duda: ter pobožaj pikico




Teya -> kaj se vidi na uz (18.1.2005 18:15:42)

full lepo saba....blagor tebi za tazga fajn G....moja je na bolniški, tko, da jo je nadomeščal ta smotko in mi ni prav nič povedal, niti ni hotel fotke narest...

hvala vsem za odgovor!




Stran: [1]