Skrbi (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Vrtec in varstvo



Sporočilo


SILVA -> Skrbi (18.1.2005 13:17:48)

Matija gre 9.2 v vrtec.Ker je hipoton se še vedno ne zna sam vsesti,kaj šele da bi se plazil,vbistvu se moram skoz z njim igrati ali ga nosit po rokah ali pa sedi in se igra,seveda morm bit zraven.Ko se pa prekucne pa obleži in začne jokat,ker sam ne mora vstat oz.karkoli drugega narest.
Jaz močno upam da mi bodo podaljšali porodniško,da potem teh skrbi ne bom imela.
Ali ga bo vzgojiteljica vsakič pobirala in mu pomagala,saj skoz pa tudi ne more njega gledat saj je otrok 14 v skupini.
lp




Anonimen -> Skrbi (18.1.2005 13:29:49)

Gotovo bi ti morali podaljšati porodniško. Saj prošnjo si verjetno oddaja, a ne? Kdaj pa so rekli, da bo odločba? Mogoče bi jih bilo dobro malo podrezati oz. povprašati.




SILVA -> Skrbi (18.1.2005 13:33:17)

Ja vlogo smo oddali,zvem pa do konca meseca kako in kaj.Ampak vrtec sem morala vseeno zrihtat,ker pri prvem vrtcu smo že izpadli,tako da smo lahko veseli da smo ga sploh dobili.




Anonimen -> Skrbi (18.1.2005 13:38:47)

A veš kaj, če je moja znanka dobila podaljšano, ker je bil otrok pri pol leta kakšne 14 dni na kravje mleko alargičen (ker so potem ugotivili, da sploh ni bil!), potem boš tudi ti. Razen če niso kaj poostrili kriterijev. Samo po moje bi res ravno taki morali dobiti podaljšno.




Mojca20 -> Skrbi (19.1.2005 12:37:33)

Imam zelo podoben problem. Meni porodniška poteče 21.2.2005, Aljaž pa se tudi ne zna sam vsesti, plaziti, ko sedi moram biti zraven, saj ko se prekucne, butne z glavo ob tla in seveda posledica je :((:((. Zanimivo pa je, da pa zna hoditi!! Seveda tudi pri hoji mora biti še nekdo zraven, kar vzgojiteljice sigurno ne bodo.

Mogoče bom tudi jaz dala prošnjo za podaljšanje porodniške, priznam pa da v tej smeri še nisem razmišljala in nimam nobenega upanja v podaljšanje.

Ali bi to lahko bil razlog za podaljšanje ??:zmeden2::zmeden2::zmeden2:




SILVA -> Skrbi (19.1.2005 20:49:52)

Midva hodiva v razvojno ambulanto in na nevrofizioterapijo zaradi tega.In tam so mi dali vse izvide in predlagali podaljšanje porodniške.Samo moraš oddati vlogo en mesec preden ti poteče porodniška.
lp




koala -> Skrbi (20.1.2005 10:07:00)

Silva!
Če hodita v razvojno ambulanto. pol so ti verjetno predlagali tudi razvojni vrtec. Sicer ne vem od kod si a v Mariboru v razvojnem vrtcu skrbita 2 za 6 otrok, vsaj pri taščini rejenki je tako!

Koala




Stran: [1]