|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šola za starše v lj - februar
19.1.2005 18:04:25   
bikica30
Ali mogoče katera ve, kdaj se februarja začnejo predavanja za starše in kje točno je to (v porodnišnici?) in ali se je potrebno kam prijaviti ali kar prideš?
Je brezplačno?
Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   šola za starše v lj - februar
20.1.2005 8:18:55   
bikica30
Hvala za informacije. Rok imam konec aprila, tako da bom februarja v 7. mesecu. Je to ve redu ali prekmalu?
LP

(odgovor članu bikica30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   šola za starše v lj - februar
20.1.2005 8:52:44   
ANJA5
Jaz bom tudi zdaj začela hodit :bravo::bravo:
Treba se je it prijavit v novo porodnišnico, imej s sabo zdravstveno izk. in v torek se vidimo v stari porodnišnici.
Lp, Anja

(odgovor članu bikica30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   šola za starše v lj - februar
20.1.2005 9:15:11   
Lidy
Jaz tudi februarja :bravo: .
Moraš pa pred tem v novi porodnišnici dvigniti nalepkice. Sabo imej zdravstveno, materinsko se ne spomnim če so jo rabili ker jo imam vedno s sabo, v prtličju na informacijah vprašaš kje se prijaviš in to je to :bravo: .

Se vidimo 1 februarja.

Lidy 27t

(odgovor članu bikica30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   šola za starše v lj - februar
20.1.2005 9:35:30   
pika78
Jaz grem pa marca v šolo za starše (rok imam konec maja). A gre še katera takrat - v Lj. porodnišnico?
Koliko časa traja ta šola (a čez cel mesec) in ob katerih urah je?
Ja, pa še to. Zanima me, če gredo fantje/možje z vami (moj je ful zaposlen in ne vem, če bo lahko hodil, ali je za njih kakšen poseben termin?
Lp, Pika

(odgovor članu bikica30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   šola za starše v lj - februar
20.1.2005 10:24:54   
ANJA5
Boš dobila urnik, pa potem skupaj poglejta kje je potrebno, da je zraven. Npr. ko predava zobar res ni treba da gre...
Zanimive teme kot so porodne faze itd..pa naj le gre s tabo !!
lp,Anja

(odgovor članu bikica30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?