plazenje po tleh (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


biga -> plazenje po tleh (23.1.2008 21:55:16)

Imam mogoče malo čudno vprašanje, a vendarle. Moj 8-mesečnik se na veliko plazi po tleh. Ponekod imamo laminat, drugod ploščice. Pa me zanima, če bi ga morala kaj bolj obleči, ko se plazi po ploščicah, ki so seveda mrzle? Bi se lahko zato prehladil? Kaj pa sprehodi zunaj, ko je lep, sončen dan, a precej piha veter?




Naja30 -> RE: plazenje po tleh (23.1.2008 21:58:49)

Ploščice so mrzle, ja, ampak jaz je zarad tega nisem kaj več oblačila. Ploščice imamo samo v kuhinji, zadrževala se je pa bolj v dnevni.
Mi hodimo ven skoraj v vsakem vremenu, razen ko je tista res huda burja ali dež. Če malo piha, pa ni ovir.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (23.1.2008 22:55:50)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




lelaval -> RE: plazenje po tleh (23.1.2008 22:59:14)

Pa me zanima, če bi ga morala kaj bolj obleči, ko se plazi po ploščicah, ki so seveda mrzle? Bi se lahko zato prehladil?


Ne, ne bo se prehladil.
Mi tudi gremo ven, razen, če ful piha ali ful dežuje.




kristinaj -> RE: plazenje po tleh (24.1.2008 10:36:37)

jaz mam našo 9m narjaje oblečeno v žabce in nogavičke z gripom, da ne drsi in navadno bombažno majčko, spodaj pa bodi brez rokavov ali pa s kratkim rokavom.

jaz ga ne bi dodatno oblačla razen, če živite v kakšni mrzli hiši in so tla precej mrzla..

jaz naše, če piha močna burja taka, ki vzdiguje vrečke in papirje s tal, ne vozim ven tudi iz razloga, ker je voziček težko porivat v vetru. oblečem jo pa tako, da ji oblečem, pajaca in dam kapco na glavo. pod pajacom je oblečena kot doma le, da če je mraz, okoli nule ji dodam brezrokavnik ali pa še eno dolgo majico.  




Stran: [1]