Trenutna izbira sadja (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


MiRaNi -> Trenutna izbira sadja (24.1.2008 8:56:06)

Ker je trenutno slaba izbira sadja me zanima kaj ji lahko ponudim poleg jabolka, hruške in banane? Ali ponudite kdaj zmrznjeno ali konzervirano sadje?




mateyka -> RE: Trenutna izbira sadja (24.1.2008 10:27:47)

men se zdi zmrznjeno in konzervirano čist ok - samo pogledat je treba, če ma kake dodatke not (sladkor in kak E-je). če jih nima, je [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image]




MADMAX -> RE: Trenutna izbira sadja (24.1.2008 10:58:12)

pri nas pa kupimo suho sadje kakšne marelce, slive... to skuham s hruško ali pa z jabolko pa je.
Pa še sok ima pol za pit.




tinispela -> RE: Trenutna izbira sadja (24.1.2008 20:28:16)

Jaz sem imela marelice, slive, borovnice zamrznjene doma. Je pa vse domače. Sem ji dala zraven k jabolku kuhat.




januška78 -> RE: Trenutna izbira sadja (24.1.2008 21:30:53)

Jaz poleg svežega sadja: jabolka, hruške, banane uporabljam za pripravo kašic še suhe slive in suhe marelice. V skrinji pa imam tudi zamrznjene domače borovnice, slive in češnje.




nerka -> RE: Trenutna izbira sadja (25.1.2008 16:27:40)

mene pa zanima nekej, npr ce se marelice skuhajo, a potem izgubi moznost alergena, k sm mu probala dat marelice od hippa pa mi je tkoj flekast ratal. k mava alergijo na jajca.




Naja30 -> RE: Trenutna izbira sadja (25.1.2008 22:09:43)

Jaz imam tudi borovnice v skrinji. Večkrat skuham kompot iz jabolk in suhih sliv, da ima potem še to tekočino. Drugače pa mislim, da zamrznjeno ali konzervirano sadje tudi ni slaba izbira, čeprav jaz moji še nisem dala. Kupljenega mislim.




Stran: [1]