bančni račun (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finančne dileme starševstva



Sporočilo


Sandrin -> bančni račun (25.1.2008 21:22:26)

Ima CSD pravico do vpogleda koliko bančnih računov imaš in kakšno je stanje na njih??

Če zapreš bančni račun, lahko pogledajo "v zgodovino" tega računa?




karmy -> RE: bančni račun (25.1.2008 21:40:53)

jap, prek DURSa




mala maja -> RE: bančni račun (25.1.2008 21:42:46)

mislim da ne, čeprav so zadnjič meni poslali obvestilo iz banke, da podatke na mojem računu lahko pokažejo  CSD al pa sodišču.., če to zahtevajo.




katjes -> RE: bančni račun (25.1.2008 21:58:19)

nep, durs lahko samo da podatke iz dohodnine - je pa res, da je notri vse zajeto - od katastrskega dohodka, kakšna najemnina ali pa pogodba o delu - vse..




Anonimen -> RE: bančni račun (25.1.2008 22:14:51)

IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

mislim da ne, čeprav so zadnjič meni poslali obvestilo iz banke, da podatke na mojem računu lahko pokažejo  CSD al pa sodišču.., če to zahtevajo.


S sodnim nalogom, jasno. Ne lahko, ampak morajo. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Sandrin -> RE: bančni račun (25.1.2008 22:24:00)

pa se CSD pogosto spušča v take "kontrole"...mičkn me je strah




branka87 -> RE: bančni račun (25.1.2008 22:33:12)

zapri račun...

najbolše da nimaš nobenih nakazil... Sam teb se gre za nazaj?
Odvisno za kaj se gre?
Če bojo hotl te bojo najdl...
Verjetn prek Dursa...  
ZAKAJ SE GRE? če ni skrivnost?




Sandrin -> RE: bančni račun (25.1.2008 22:37:43)

ni skrivnost....prejemam denarno pomoč...poleg tega pa občasno delam...saj s 260 eur ne morem preživet...in pač za to delo na centru nič ne vedo....potem mi ne bi pripadala pomoč...z dodatnim delom pa zaslužim od 200-400eur/mesec...ni bogastvo...le toliko da si lahko kak priboljšek privoščim...ampak očitno bi bilo bolje, da bi si doma rit praskala in živela le od pomoči (kako ne vem)




Stran: [1]