Bolečine v medenici (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


tia&silvija -> Bolečine v medenici (20.1.2005 22:27:17)

Jaz pa imam eno mogoče hecno vprašanje!

Danes je cca 3 mesece po porodu mene pa ful bolijo medenične kosti. Naprimer zjutraj se iz postelje komaj vstanem. Boli me tudi če naprimer s pikico leživa na kauču in se hočem po cca 10 minutah vstat.

A mislite, da so te bolečine posledice poroda in, da so kosti medenice še "razlahljane"?

Gibam se dosti, saj sem vsaki dan cca 2 uri na sprehodu s pikico.

A je katera imela s tem podobne izkušnje?

LP, S&T




lidia -> Bolečine v medenici (20.1.2005 22:31:36)

Jaz sem 13 dni po porodu in me tudi bolijo. Po mojem je res še vse razrahljano.

Danes sem začela resno telovadit, upam, da bo kaj pomagalo.

:metulj:




Anonimen -> Bolečine v medenici (20.1.2005 22:32:57)

Jaz takih bolečin sicer nisem imela, ampak verjetno je to posledica tega, da se vse vrača v stanje pred nosečnostjo. Saj po svoje je logično, ko se maternica krči, boli, zakaj ne bi malo bolelo, ko se krčijo medenične kosti. Mogoče je imela kakšna podobne bolečine.




puri -> Bolečine v medenici (21.1.2005 7:44:44)

Pomojem tut, da se kosti vračajo nazaj v stanje pred nosečnostji, ker takrat se te kosti kar dosti razširijo!

Jaz sicer nisem imela teh problemov z bolečinami, ampak pomojem je to to!

lp:)




kaja11 -> Bolečine v medenici (21.1.2005 11:57:08)

Tia, jaz sem tudi vsa "razštelana". Ko se zjutraj iz postelj se počutim kot ena 100 letnica. Ali pa če sedim po turško.... ene pet minut komaj hodim.

Se kar bolje počutim, ko vidim, da nisem edina.

Tudi jaz sem 3 mesece po porodu.

LP Kaja




Anonimen -> Bolečine v medenici (21.1.2005 22:05:01)

Hojla!

Kaj ste imele te bolečine tudi pred porodom? Ker jaz sem dva dni pred rokom in še komaj hodim naokoli, tako me bolijo vezi. Baje je to prav, da se sedaj rahljajo, da bom lažje rodila. Pa sem mislila, da se bom po porodu teh groznih bolečin rešila.:zmeden::zmeden:

Bye,

Blacky s :duda:




kaja11 -> Bolečine v medenici (22.1.2005 19:29:44)

Ja, Blacky, tudi pred porodom me je bolelo, samo drugače. Takrat me je včasih mal usekalo... zdaj imam pa občutek kot da bi s telovadbo pretiravala:)-.... to je seveda daleč od resnice;)

Veliko sreče pri porodu:)

LP kaja




Stran: [1]