Kako dozirate kapljice Antiflat proti krčem? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


anian2 -> Kako dozirate kapljice Antiflat proti krčem? (28.1.2008 18:54:11)

Prosim za pomoč. Danes sem dobila kapljice antiflat proti krčem iz Avstrije. Naš dojenček je star dobrih 14 dni.  Prebrala sem o vaših izkušnjah z njimi, nisem pa zasledila kako kapljice dozirate4. Ker samo dojim, me zanima ali dajete kapljice v čaj ali kako? Ena je napisala, da da dva šprica pred dojenjem ampak ne vem - direktno v usta?
Prosim za pomoč? Hvala!




loncica -> RE: Kako dozirate kapljice Antiflat proti krčem? (28.1.2008 19:42:04)

Jaz sem dala eno šprico pred dojenjem (v navodilih piše 2). Stisnila sem si malo mleka na žličko in dala gor še kapljice. Lahko daš tudi direkt v usta, samo meni to ni uspelo. Je šlo pol mimo.




buba1131 -> RE: Kako dozirate kapljice Antiflat proti krčem? (28.1.2008 19:42:08)

Dvakrat mu  stisneš direkt v usta ne glede če dojiš ali dodajaš po flaši. Okus jim je zelo všeč ker so kaplice sladke.




bsasab -> RE: Kako dozirate kapljice Antiflat proti krčem? (28.1.2008 21:05:38)

No jaz sem se drzala navodil in dva sprica dala v flasko (vsak obrok), za dojene otroke pa pred dojenjem po zlicki ali pa direkt v usta, ce ti seveda to uspe...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




mala pikica -> RE: Kako dozirate kapljice Antiflat proti krčem? (28.1.2008 21:46:48)

Tudi jaz samo dojim in jih dajem ali po žlički ali pa v usta, nama večinom uspe [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Dajem pa čez dan 1 pumpico, proti večeru pa dve, ker sva imela krče predvsem zvečer. Dajem pa mu jih tudi ponoči.




alesha -> RE: Kako dozirate kapljice Antiflat proti krčem? (28.1.2008 22:18:59)

Ko smo mi imeli težave s krči sva ji dala pred vsakim obrokom eno šprico v čaj, zvečer pa obvezno dve šprici, da smo spali.
Nisva hotla dat v flašo z mlekom, ker nikoli nisva vedela ali bo pojedla vse ali ne in potem bi tudi kapljice šle v nič.




neni -> RE: Kako dozirate kapljice Antiflat proti krčem? (29.1.2008 10:29:06)

Jaz sem mu dajala po eno šprico v usta, je hitro pogruntal, da je fino in že ko sem se približala začel lovit. Potem sem mu pa pričela dajat manj, samo če je ščipalo, ker so res delovale.
Srečno
neni




inja2 -> RE: Kako dozirate kapljice Antiflat proti krčem? (29.1.2008 10:43:06)

Jaz sem dajala po dve šprici na žlico, pa je vse pojedel. Smo pa imeli res full močne krče in so pomagale samo te kapljice in nobene druge.

Čim manj težav s krčki vam želim....


lp, inja




jaša2 -> RE: Kako dozirate kapljice Antiflat proti krčem? (29.1.2008 15:52:40)

jaz sem moji dala 2 šprica na žličko s čajem al vodo. najprej sem ji dajala pred dojenjem, pol sem pa spremenila taktiko, ker je po dojenju rada bruhnila in je šlo vse ven, tak da sem ji pol dajala po dojenju.
ko sma pa prešli na adaptirano mleko, sem ji pa zraven v flaško špricnila.




Stran: [1]