bruhanje prosim pomoč (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


lojzika -> bruhanje prosim pomoč (30.1.2008 22:14:52)

Ob 8 zvečer je naš mali 1x bruhal, kar konkretno veliko, vse v eni rundi, prej je rekel da ga boli trebušček. Ko je zbruhal je bilo pa vse vredu in sedaj spi.

Če je virus (rota ali kakšen drug) kdaj se bruhanje ponovi? Kako pogosto otroci bruhajo? Driske nima. Vsaj za enkrat še ne. Vročine tudi nima, ima pa vijoličaste oz fejst temno rdeče  ustnice .

Skratka zanima me kako se začne rota virus?. Upam da je pojedel kaj takega da mu ni pasalo .




moci -> RE: bruhanje prosim pomoč (30.1.2008 22:29:25)

koliko je pa star?
pri nas je bilo zelo različno. mala (16m) je bruhala 14x v enem dnevu, drisko je dobila šele 2. dan na infekcijski.
potem smo pokasirali pa še eno trebušno virozo, ki je bila veliko blažja in je samo nekajkrat bruhnila.




lojzika -> RE: bruhanje prosim pomoč (30.1.2008 22:44:57)

Star je 2,5 leti

Se pravi ne bo v 3 urah 5x bruhal?




caillou -> RE: bruhanje prosim pomoč (30.1.2008 23:13:21)

Ojej lojzika, kako je z malim ? Želim vama mirno noč.




Marogica -> RE: bruhanje prosim pomoč (30.1.2008 23:23:40)

Lojzka, mogoče pa sploh ne bo več bruhal, lahko, da je samo kaj takšnega pojedel, pa ga je v želodčku tiščalo. Ker če bi še bruhal, bi nekajkrat zaporedoma, ne pa da bi sedaj mirno spal. Vsaj upam, da bo tako.

V glavnem pijačo mu daj po POŽIRKIH, če bo žejen...




lex -> RE: bruhanje prosim pomoč (30.1.2008 23:48:25)

moj je pri rota bruhal najprej ful veliko 1x potem pa najprej vsake pol ure, potem pa že na 10 minut. tudi ko je pil po požirkih je čez 1 uro vse zbruhal (zjutraj pri zdravniku, čakala 1 uro in je pil po požirkih, tik preden sva šla not mi je vse vrgel ven), vmes ponoči je dobil drisko tako da je kar teklo od njega. v bolnici je bil ful bogi.




pety78 -> RE: bruhanje prosim pomoč (31.1.2008 9:12:19)

Evo, tudi jaz za našega ne vem, kaj mu je. Bruhal je v nedeljo zjutraj, nato pa čez dan za vsako, ko je kaj pojedel. Zato je večino samo pil. V ponedeljek čez dan ni bruhal nič, jedel normalno, potem pa smo imeli veselico ob 2.zjutraj, ko je vse zbruhal. No, do danes pa še vedno nič.
Ni driske, ni vročine, ....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

Kaj bi to bilo?




lojzika -> RE: bruhanje prosim pomoč (31.1.2008 10:20:48)

Oj

Noč smo preživeli brez driske in bruhanja.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] Sumim pa one cukre iz nodi avtomobilčka.





Stran: [1]