|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krk-hoteli
31.1.2008 11:45:56   
netki
Zanima me če ima kdo izkušnje z otokom Krk, natančneje Malinska (hotel Malin) ali Njivice (hotel Beli kamenik I)?
Predvsem me zanima plaža, senca na plaži, dogajanje v mestu, stanje hotelov......

Bi pa to šla moja starša z vnukom starim skoraj tri leta....tako da naj bi bilo primerno tudi za majhne otroke.

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krk-hoteli
31.1.2008 12:32:03   
K_a_t_j_a
Midva sma bila lani v Belem Kamiku I. Bila sma sredi julija. Pa sobo je bolje vzet na park, ker je popoldan senca, ker če maš pogled na morje si v riti, ker ni klime sonce pa žge ko user posted image . Midva sma imela celo do 39 stopinj takrat. Ključe dobiš šele po 13. uri, nič prej. V albumu imam nekaj slik in si jih lahko pogledaš. Midva sma se hodila kopat malo dlje, ker plaža od hotela Beli Kamik je bila vedno nabito polna, ker je čisto drobni prod in je tam veliko družin z malimi otroci. Hodila sma se kopat malo stran od hotela Jadran, tam je zelo lepa kamnito-prodnata plaža.
Hrana je bila kar vredu, samo malo sem bila razočarana nad solatami, bilo jih je samo 3 ali 4 vrste in še to prvi dan zelčje in korenje, jaz sem pričakovala paradižnik in kumare. No naslednji dan je bilo to. Pa malo več sadja bi lahko bilo, drugače je bilo pa kar okusno. Bile so juha, hladna predjed, topla predjed, glavna, priloge več vrst, solata in sladica. Vse to je bilo samopostrežno.
Je pa dol dosti slovencev, dogajanje je pa bollj tak tak. Imaš promenado, kjet imaš vsakih 5m sladoled, razni štanti... Če hočeš kaj več videt lahko greš v mesto Krk ali Punat. Midva sma šla en dan v Punat zvečer, zadnji dan sma pa se šla kopat v Baško. Sam tam je taka gužva da dol padeš v glavni sezoni.


Če te še kaj zanima, ti bom z veseljem odgovorila.












_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krk-hoteli
31.1.2008 15:53:01   
netki
joj zelo sem ti hvaležna za odgovor.

Smo se odločili za Njivice (v mislih smo imeli še Malinsko)

Me pa zanima še nekaj.... ogledala sem si slikice....ali je tisti zalivček blizu hotela beli kamin ali je pri jadranu?
Koliko sta oddaljena hotela Jadran in Beli Kamik?
Ali so v mestu kakšni štanti, da imaš zvečer vsaj kaj za videti?
Je pred hotelom Jadran prodnata plaža?
Kakšno je morje in kakšna so tla v morju?

joj sem firbčna......se opravičujem

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krk-hoteli
31.1.2008 15:54:42   
netki
ups...neki napak v besedilu....pa upam da boš vseeno razumela.

Slikice sem pa tvoje gledala in v mislih imam zalivček ki je na prvi ali drugi sliki.

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krk-hoteli
31.1.2008 16:26:16   
nbiba
Bili smo pred sedmomi leti v h. Jadran in h. Kamik. Nasplošno so Njivice majhne vendar so nam bile zelo všeč. Kamik je hotel na hribčku, Jadran pa je čisto ob morju. Imaš dosti kavičev, štantov... Koliko se spomnim je plaža betonirana in prodnata. Kamik je tudi nekoliko slabši od Jadrana vendar ne veliko. Misli, da je Kamik tudi cenovno ugoden. 

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krk-hoteli
31.1.2008 21:13:21   
K_a_t_j_a
netki tisti zalivček je malo od hotela Jadran še naprej. Hotel Jadran ima večinoma Betonirano plažo, Beli Kamik pa prodnato. Ta ko sma midva bila ni bila od nobenega hotela. Na tej plaži, ko sma bila midva so v vodi od malih kamnov do velikih.
Štanti so ob obali, sladoled je svetovn. Je pa bolj majhen kraj, ampak lep. Sta pa dve manjši trgovini, eden je v kampu, drug pa prav v kraju Njivice, na bregu gor. So pa ful navite cene, sploh pijača. Navadna voda je ful draga. Imaš pa v Belem Kamiku I mini bar notri, midva sma svojo pijačo čez noč in potem, ko so sobarice pospravle dala notri, da je bila hladna, ker drugače ne smeš dat svoje pijače notr.
8. slika  v mojem albumu je slika plaže zvečer od hotela Beli Kamik.


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krk-hoteli
1.2.2008 12:09:55   
netki
Iz kje pa sta druga in tretja slika?

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krk-hoteli
1.2.2008 12:37:17   
netki
Aha saj sem videla, to je malo stran od jadrana.

http://www.relax.si/akcija.aspx?akcijaid=1&katalogid=14

http://www.relax.si/akcija.aspx?akcijaid=2&katalogid=14

Kje so pa potem te plaže in zalivčki?

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: krk-hoteli
1.2.2008 13:05:11   
sayuri
netki, Njivice so tko majhne, da v 15 minutah prehodiš lahko plažo ob kambu (izključno betonirana), naprej proti "mestu" - to je ta plaža na tvojem drugem linku (4. slikica). Če se sprehodiš še naprej - čez mesto im mimo "mestnega parkirišča", prideš zopet na prodnato in betonirano plažoplažo - 5. slikica iz prvega linka. Sprehajalna pot se vleče vse do Kijaca - 4. slikica iz prvega linka - mi smo šli velikokrat s kolesom, z vozičkom.... V Kijacu imaš tudi prodnato plažo - ampak je peš daleč do tam.

Upam, da sem ti kaj pomagala.user posted image

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: krk-hoteli
1.2.2008 15:10:32   
netki
ja ful mi pomaga vsaka informacija.....hvala

kaj pa za otroke je kej zanimivega....lunapark...?

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: krk-hoteli
1.2.2008 15:15:32   
sayuri
Na poti od hotela Beli kamik proti "mestu" je tik ob enem zalivčku (jst mu pravim kar bazenček) mini igrišče. Nekaj gugalnic, pa za plezat. Lunapark pa je včasih tud bil čez cesto od tega igrišča. Sam ne vem al je še al neuser posted image  

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: krk-hoteli
1.2.2008 21:07:40   
K_a_t_j_a
netki ja je en lunapark bil mal od ceste stran (avtomobilčki in podobno), upam da bo letos tudi. Pa on tistem malem zalivčku, ko je napisala Sayuri je bil lani trampolin in palačinke so pekli.

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: krk-hoteli
2.2.2008 10:47:18   
netki
Punce, ve ste zlate.....

zdej nam ni žal da smo se odločili za njivice.

hvala za vsako informacijo

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: krk-hoteli
4.2.2008 14:29:20   
Anonimen
Super, meni tudi pridejo prav te info. Kako je pa s senco na plazi? Je tudi treba tovorit s sabo marelo, tako kot na Pagu?

(odgovor članu netki)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: krk-hoteli
4.2.2008 15:44:08   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Super, meni tudi pridejo prav te info. Kako je pa s senco na plazi? Je tudi treba tovorit s sabo marelo, tako kot na Pagu?


JA, Ribica. user posted image  No, sem in tja je kakšna plaža, kjer te tud strežejo pod njihovo marelo user posted image . Drugače pa je bolj švoh.user posted image  PA zgoden moraš bit, če hočeš tisto marelo in ležalnik dobit user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: krk-hoteli
4.2.2008 15:50:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Super, meni tudi pridejo prav te info. Kako je pa s senco na plazi? Je tudi treba tovorit s sabo marelo, tako kot na Pagu?


JA, Ribica. user posted image  No, sem in tja je kakšna plaža, kjer te tud strežejo pod njihovo marelo user posted image . Drugače pa je bolj švoh.user posted image  PA zgoden moraš bit, če hočeš tisto marelo in ležalnik dobit user posted image .


Ok, da vem, da jo bomo s sabo vzel. Mah, v neko guzvo tko ne moremo, zarad psa. A so kake ''offroad'' plaze bliz Njivic? (ne vem, do 15 min z avtom)

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: krk-hoteli
4.2.2008 15:58:26   
sayuri
Ribica, ob sprehajlani poti od Njivic do Kijaca je luštna kamnita plaža, ki se vleče nekaj km in če si dovolj zgodnja, najdeš mini zalivček samo za 2 ležalnika user posted image . Od Kijaca naprej je tud neka "divja plaža"-tam sem se sam enkrat po grmovju plazila, pa sem bila vsa popraskana user posted image user posted image user posted image . Mi smo se v glavnem kopali na teh bližjih plažah. Je pa Krk ogromen in marsikaj najdeš user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?