Nosečniški pas (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


BUŠICA -> Nosečniški pas (5.2.2008 20:03:27)

Danes sem si kupila v trgovini La vie nosečniški pas-stane 18.70 eur.sem komaj v 22.tednu ampak mi ful odgovarja. Priporočam!




Naja30 -> RE: Nosečniški pas (5.2.2008 22:17:52)

Mani pa ni odgovarjal, ker me je potem spodnji del trebuha bolel. Pa baje ga ni tako priporočljivo nosit ravno zarad teh spodnjih mišic, ker se potem preveč polenijo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Ne vem, kot pravim mi itak ni odgovarjal, tak da sem ga sam v predal pospravla.




J.L. -> RE: Nosečniški pas (5.2.2008 22:36:45)

Kaj pa v kakšnem Salonaborju ga majo? Ker La vie v našem okolišu ni. Sicer sem našla eno spletko z ful luškanimi poslikanimi nosečniškimi pasovi, pa sem v dvomih, če naj ga naročim ali ne. 




Zofy -> RE: Nosečniški pas (6.2.2008 8:18:20)

Ja, imajo v Sanolaborju. Samo ga res ni priporočljivo poreveč nosit (to pravijo fizioterapevti), tako da ga nosite samo ko je nujno - npr. za na kak sprehod ipd. Meni ga je pred 2 tednoma (sem v 34. t) G priporočila, saj nosim [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] ful nizko, da mi z glavico buta ob medenične kosti, ampak sem ga do sedaj imela samo 1x...




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (6.2.2008 11:10:35)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




ježek -> RE: Nosečniški pas (6.2.2008 11:14:40)

Mislim, da se je za to bolje posvetovati z G.




Naja30 -> RE: Nosečniški pas (6.2.2008 15:26:03)

IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

od katerga tedna naprej ga je pa priporocljivo nosit?


Ga NI priporočljivo nosit.




Pia77 -> RE: Nosečniški pas (6.2.2008 18:43:18)

Mene je v drugem trimestru pogosto pekla koža oz. mehka tkiva nad popkom (takrat, ko mi je nastajal razmak med rektusoma oziroma med premima trebušnima mišicama), pa sem si ga nekajkrat naštimala nad popkom, da mi je trebuh dejansko nazaj navzdol tiščal... Nikoli ga nisem nosila več kot nekaj ur. Sem ga pa dobila iz druge roke; sama si ga ziher ne bi kupila.




Paštetka -> RE: Nosečniški pas (6.2.2008 18:46:55)

PRiporočljivo ga je nositi le, če nosiš otroka preveč nizko. JAz nisem mogla niti koraka narediti brez  pasa, ker sem imela filing, da mi bo ven padel.




rokapi -> RE: Nosečniški pas (7.2.2008 12:37:47)

Jaz ga imam, nosim dvojčka. pas si namontiram le, ko grem na sprehod in mi kar koristi, tako, da priporočam.

Je res pa zelo pomembno, da gane nosiš non-stop (sicer se mišice polenijo) ter si ga namonitiraš dovolj nizko in da ga ne stisneš preveč.




Majuska -> RE: Nosečniški pas (5.6.2008 15:58:20)

Če ima katera nosečniški pas viška oziroma ga ne potrebuje več, se priporočam ... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




PikicaStonoga -> RE: Nosečniški pas (6.6.2008 19:30:44)

Danes sem vidla, da jih prodajajo v C&A.




Majuska -> RE: Nosečniški pas (7.6.2008 23:45:53)

Thanks, sem ga danes kupila v Sanolaborju. Za 17 €.




Stran: [1]