previjalna podloga (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


pikica_30 -> previjalna podloga (6.2.2008 14:03:51)

mene pa zanima, kje se lahko kupi tista lesena previjalna podloga, ki jo lahko poljubno premikaš: npr. daš na komodo, posteljo, pralni stroj...ali se dobi različnih velikosti npr. 60x80 ali 80x80? kaj pa blazina (mehka podloga) za na vrh? hvala!




TONČI. -> RE: previjalna podloga (6.2.2008 14:08:02)

Videla v baby centru v Lj.




sneška_ -> RE: previjalna podloga (6.2.2008 14:18:58)

Jaz sem je kupila v pikapolonici nekje okrog 20 evrov je bila




Naja30 -> RE: previjalna podloga (6.2.2008 16:28:51)

V BC. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




pikica_30 -> RE: previjalna podloga (6.2.2008 20:36:58)

in koliko so velike: širina x globina?




MarieSophie -> RE: previjalna podloga (2.9.2016 15:25:22)

Mene pa zanima, katere previjalne podloge oziroma blazine se vam zdijo boljše - trše ali mehkejše? Ter še eno vprašanje, ki se ne tiče te teme - rabljena banjica za kopanje... da ali ne? Vnaprej se vam zahvaljujem za odgovore [sm=smiley20.gif][sm=smiley9.gif]




bucka* -> RE: previjalna podloga (28.10.2016 9:34:59)

Živjo!

Kar se tiče previjalnih podlog, so vse ok, odvisno pa je, kaj rabiš, oziroma kako jo boš uporabljala. Sama sem pri prvem dojenčku imela narejeno po meri (dobila rabljeno), zdaj pri drugem je pa malo manj prostora, se bo pa treba spet drugače organizirat :)
Gledala sem previjalne podloge s trdo podlago, ampak se mi zdijo čisto preozke, tko da sem to opcijo takoj ovrgla. Raje sva sama naredila (iz iverčne plošče) podstavek, ki ga bova dala na običajno komodo, nanj pa previjalno podlogo. kupila sem pralno podlogo, ki ima spodaj nedrseče dno, takih dimenzij, kot mi je ustrezalo. Čez itak pride podloga za enkratno uporabo, je bolj praktično, ker na začetku precej lulajo :) tako iverčno ploščo lahko daš tudi na kakšno mizo, nekateri dajo na pralni stroj...
Za dojenčka je bolje, da je med previjanjem/preoblačenjem na trši podlagi, tko da varianta previjanja na postelji naprimer, samo na podlogi, ni ravno priporočljiva za vsak dan. tudi zate ne, fino je, če je na pravi višini. Če nimaš prostora, obstajajo tudi stenske previjalne mizice, ki se zložijo.

Kar se pa tiče banjice za kopanje... čisto odvisno od tvojega prepričanja... sej se jo da oprat, razkužit, kakorkoli. Mi smo pri prvem imeli dve, ker smo bili še malo bolj leteči (ne na svojem) in kot rezerva je služila moja banjca (27 let stara). Zdaj pri drugem bomo uporabili tisto, ki jo je prvi dobil novo :)

upam, da sem ti kaj pomagala :)





Stran: [1]