PROSIM VAS ZA HITRO POMOČ (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


tajara -> PROSIM VAS ZA HITRO POMOČ (25.1.2005 21:00:05)

Prosila vas bi če mi lahko poveste, če bi vedle kaj se dogaja z mojim Majčkom.
Včeraj je dobil vročino 38 in zvečer je bruhni vso mleko, ki ga je pojedel. Najprej sem mislila, da je vzrok, ker sem mu prej dala sirup za zbijanje vročine, nato pa je šele jedel. Čez dan je bil zelo živahen, veliko je jedel, nič ni sitnaril, ko pa se je bližal večer je začel sitnariti. Tudi danes mi je v loku bruhnil vso mleko. Mislila sem da so zobki, zato ga nisem peljala k zdravniku, zdaj pa nisem več tako prepričana. Bojim se da je zbolel. Zdaj sem tako jezna sama nase! Zdajle spi, vendar mu je vročina narastla. Kaj naj naredim? Tok me je strah, danes sigurno nebom nč spala.

Hvala za vaše nasvete.




KIRA -> PROSIM VAS ZA HITRO POMOČ (25.1.2005 21:01:42)

bruhanje in temperatura = verjetno viroza. jaz bi šla k zdravniku z njim, za vsak slučaj.
upam pa, da ni nič takega. LP:rozica:




tajara -> PROSIM VAS ZA HITRO POMOČ (25.1.2005 21:01:59)

Joj, pozabla sem napisati, da nič ne kašlja niti nima zamašenga noska.




ZARA -> PROSIM VAS ZA HITRO POMOČ (25.1.2005 21:05:09)

oj...
Jst bi poklicala pediatra,al pa bi detka k dezurnemu peljala...ker ce bruha...




Palčica -> PROSIM VAS ZA HITRO POMOČ (25.1.2005 21:19:49)

Zara ima prav.Pokliči dežurnega zdravnika in mu razloži.Če ne drugega,boš mirna.

Palčica




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (25.1.2005 21:22:20)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




daša -> PROSIM VAS ZA HITRO POMOČ (25.1.2005 22:21:26)

Jaz tudi ne bi k zdravniku ponoč hodila, pa še ne veš če je sploh kak "pameten" dužuren. Naš je imel teden dni nazaj tudi virozo (najprej vročina, nato nosek pa kašljanje) in je tudi nekajkrat mleko bruhnil nazaj. Mi ni takoj "kapnilo", pa mi je mami potem rekla, da jim mleko "težo" naredi. Tako da mu par dni rajši ne dajaj mleka zvečer, naj pije čajček, mu bo bolj koristil. Smo pa mi stari eno leto(za orentacijo). Pazi pa pri vročini, če bi šla čez 38,5 mu daj svečko, po eni uri preveri, če je vročina pada, če ni, daš še eno svečko, ker očitno ni "prijela". Potem pa 6 ur nič več (če vročina še vedno ne pade in je visoka ga je treba ohladit v vodi).




Trebnje -> PROSIM VAS ZA HITRO POMOČ (26.1.2005 7:12:33)

Na tvojem mestu bi šla k zdravniku.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (26.1.2005 17:57:42)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]