Prodaja kdo just kozmetiko? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


Anonimen -> Prodaja kdo just kozmetiko? (15.2.2008 13:36:59)

Ne vem, če sem lahko odprla to temo, ampak zanima me, ali prodaja kakšna just kozmetiko oz. se mogoče kakšna spozna tudi uporabo le -teh? Imam namreč glivice na nohtih, pa me zanima, kaj mi priporočate in koliko stane? Bi še to poskusila, kajti tablete so baje zelo škodljive. Hvala. Lp




košuta -> RE: Prodaja kdo just kozmetiko? (15.2.2008 14:11:04)

Pozdravljena!
Poskusi najprej z eteričnim oljem čajevca - natri večkrat dnevno. Vendar pa moraš vztajat - 2,3 mesece... Eterično olje lahko dobiš v vsaki lekarni ali zeliščni lekarni.




Biba74 -> RE: Prodaja kdo just kozmetiko? (15.2.2008 14:16:23)

Moj mož si je glivice tudi odpravil z eteričnim oljem čajevca. Preverjeno deluje.

Drugače pa kolikor jaz vem Just ne obstaja več, ga je pa nasledil Nahrin (vodi ga sin od gospoda Justa) in imajo še malo dopolnjen asortiman. Cene so pa kar visoke. Če boš potrebovala, ti lahko dam kontakno št. ene punce, ki se s tem ukvarja. Na ZS seveda.

Želim ti, da se čim prej rešiš nadloge!




* Mateja * -> RE: Prodaja kdo just kozmetiko? (15.2.2008 16:24:19)

Just še obstaja, kako da ne.
Sem ravno 14 dni od tega imela doma predstavitev in sem nakupila par stvari.

za tvojo težavo pa ne vem. Ko se noge umiva al pa imaš mokre jih je treba dobro osušit, ker vlaga dela glivice. Vem pa da je svetovalka tudi o tem govorila, ampak si nisem zapomnila, ker nima nobeden teh težav!




moci -> RE: Prodaja kdo just kozmetiko? (15.2.2008 18:20:12)

just še kako obstaja. 




saraja -> RE: Prodaja kdo just kozmetiko? (22.2.2008 12:27:34)

Ja, just obstaja kot ste napisale, ker sem nekaj časa nazaj imela doma predstavitev in je tista ko je bila prej pri justu nam dopovedovala da justa ni več, ampak je Nahrin, smo pa kupile robo pa sem bila prej z justom bolje zadovoljna! TAk, da sem nazaj prešaltala na just! NE me linčat, to je moje mnenje!





staši -> RE: Prodaja kdo just kozmetiko? (1.3.2008 14:23:19)

Just obstaja in uporabljam ga že 10let,imam namreč težave z suho kožo in glih z justom sem se jih rešila.Za gljivice pa pejdi na pedikuro in svetovali ti bodo kapljice kanesten in kolekcijo mazil od GEWOL.meni je pomagalo.srečno!




petrcamg -> RE: Prodaja kdo just kozmetiko? (16.3.2008 19:51:09)

Just obstaja, če želiš ti dam številko od kakšne zastopnice. Proti glivicam na nohtih pa uporabi Tea tree kremo ali eterično olje.




Stran: [1]