avtosedež jane in podstavek isofix (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


soraia -> avtosedež jane in podstavek isofix (16.2.2008 17:49:56)

SAma sem kupila lupinico jane rebel pro, in razmišljam, da bikupila še nastavek isofix, ker mi tak način, ki ga oni prikazujejo ni včeš, ne zdi se mi tako varen:

http://www.jane.es/seguretat/index.php?fuseaction=rebelpro&id=2

A ve mogoče kakšna, če se to da?




Lea2007 -> RE: avtosedež jane in podstavek isofix (18.2.2008 11:38:08)

Soraia, a si kupila tudi košaro...

Mene tudi bega tale Jane. Najprej se navdušim nad Matrixsom, potem ugotovim, da je ful težak 7,5 kg. Potem razmišljam dalje, da vprašanje, če otroček lahko v njem, če je kot košara, sploh ravno leži. Polno dvomov, ...

Sedaj čakam marec in novo kolekcijo...




soraia -> RE: avtosedež jane in podstavek isofix (18.2.2008 23:01:17)

Ja, jaz sem kupila voziček, košaro in lupinico, samo sem naročila v Italiji po spletu in čakam še da mi dostavijo.




soraia -> RE: avtosedež jane in podstavek isofix (18.2.2008 23:03:24)

sama sem mislila tale podstavek:

http://www.novorojencek.com/shop/proddetail.php?prod=7E

a mogoče katera ve, če so primerni tudi za lupinice jane?

Pa še nekaj me zanima, tale podstavek se rabi samo za lupinice, ali tudi potem naprej pri avtosedežu od 9kg naprej?






Lea2007 -> RE: avtosedež jane in podstavek isofix (19.2.2008 9:38:22)

Soraia te lahko prosim za link, kje si naročila voziček?

Hvala




ajdaN -> RE: avtosedež jane in podstavek isofix (19.2.2008 13:19:51)

IZVIRNO SPOROČILO: soraia
sama sem mislila tale podstavek:

http://www.novorojencek.com/shop/proddetail.php?prod=7E

a mogoče katera ve, če so primerni tudi za lupinice jane?

Pa še nekaj me zanima, tale podstavek se rabi samo za lupinice, ali tudi potem naprej pri avtosedežu od 9kg naprej?


Tale podstavek je samo za Maxi cosi. Jane ne vem če ima sploh možnost isofixa pri lupinici, mislim da ne. Ima pa vsak sedež svoj podstavek, tale na sliki je samo za MC lupinico, pri večjem sedežu pa to zgleda mal drugač - eni "haklčki" na karoseriji avtomobila, pa še ena "noga".




soraia -> RE: avtosedež jane in podstavek isofix (19.2.2008 13:29:04)

Link od trgovine je www.ebaby.it

samo ti povem, da se ti ne splača naročit, ker os stroški prevoza v slovenijo 50€ in je potem skoraj toliko kot pri nas.

Jaz sem naročila na enega gospoda iz Italije, ker po Italiji ni stroškov dobave.




spela80 -> RE: avtosedež jane in podstavek isofix (21.3.2008 14:41:39)

Ojla
Jest mam Jane Matrix pa morm rečt da je super. Košara se da čist poležat. Fino pa je ker ma tolk naklonov saj jih klasična košara nima. Pa tud tok težka ni.Ni kakšne posebne razlike v teži med Matrix in Reble imam namreč oboje. LP




helenav -> RE: avtosedež jane in podstavek isofix (22.3.2008 11:23:51)

bi samo dodala.....da jaz prodajam moj Jane voziček....4 kolesnik...kombinacija matrix cup....
na ZSostalo, če katero zanima....je bil pa rabljen le 4 mesece....




Stran: [1]