37.t-bolečina pod prsmi (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Svet -> 37.t-bolečina pod prsmi (19.2.2008 7:53:00)

Ful boli, sem se kar zbudila od te bolečine. Pod prsmi imam občutek, da se bom raztrgala. Če si predstavljate vrh maternice, ki je tam zgoraj. Cel ta lok vrha me boli. Kot da bi bi nekdo kožo trgal s telesa. Čeprav spodaj nimam nobenega pritiska, ki bi bil moteč. Samo zgoraj me boli, pod prsmi.

Mogoče katera ve, kaj bi to lahko bilo?




medika1 -> RE: 37.t-bolečina pod prsmi (19.2.2008 11:19:02)

Sem 31.t in me že kakih 14 dni boli tako kot praviš. Jaz pripisujem to želodcu ki nima prostora. Mene je že v 1. nosečnosti isto bolelo.




cv3rklic4 -> RE: 37.t-bolečina pod prsmi (19.2.2008 11:23:21)

Živjo,
jaz sem sicer šele v 26. tednu, ampak me ponoči, sploh če ležim na hrbtu, tudi zbada oz. boli pod rebri. Pa temu ne pripisujem prevelike pozornosti, ker si mislim, da je to pač samo del procesa. Zate pa, ki si že skoraj na koncu nosečnosti, pa verjetno pomeni kaj drugega - mogoče, da bo otroček kmalu pokukal na plano [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Srečno, pa čimbolje prenašaj tele tegobe!




Svet -> RE: 37.t-bolečina pod prsmi (19.2.2008 17:45:03)

Hvala, bojim se da gre za odtrganje maternice s stene...ne vem...panike sicer ne mislim delat, bom še mal probala zdržat




nina_r -> RE: 37.t-bolečina pod prsmi (22.2.2008 20:46:28)

Nocem katere strasit, ampak bolecine v prsih so znak nepravilne vrascenosti posteljice, ki pa jo navadno spremlja se visok krvni pritisk. Pri visji nosecnosti pa je verjetno le posledica velikosti in pritiskanja otroka. Glede teh bolecin v prsih vem, ker sem lezala nedolgo nazaj v MB porodnisnici, pa je bila ena v sobi s tem problemom. Sam je mela poleg vsega res ful visok pritisk... bla je v 25. tednu, pa otrokova rast je zaostajala za 14 dni...




N _ B -> RE: 37.t-bolečina pod prsmi (22.2.2008 20:50:29)

Če bolečina ne bo popustila, bo konstantna in se po možnosti širila še proti desni strani ne odlašaj in pojdi h g. Četudi zastonj. Bolje zate in otročka.

Ne bom te strašila, vendar, ko zaradi bolečine ne boš mogla več ne sedet, ležat,..., ko ti noben položaj ne bo več ustrezal je skrajni čas, da se greš pokazat.

Srečno. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/pikapoka2.gif[/image]




Stran: [1]