RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile? (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


vaney -> RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile? (29.2.2008 20:55:54)

jaz imam oba, podpisujem se xxx x.xxx, sinček ima samo njegovega, pa ni prav nobene zmešnjave. če bi se še enkrat odločala, bi se odločila enako. mož je bil najprej proti, potem pa je to sprejel in zdaj ni nobenih problemov.




15.7. -> RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile? (1.3.2008 9:17:32)

imam oba, najprej svojega nato njegovega, najin tamali pa ima samo njegovega.




Teni_ -> RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile? (1.3.2008 9:29:32)

Ko sem rodila, še nisva bila poročena, malima dvema sva dala njegov priimek, zdaj pa ga imam tudi jaz. Sva se tako odločila, ravno zaradi tega, da ni treba potem vse spreminjat.




Jessy -> RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile? (1.3.2008 11:02:55)

Jaz sem sprejela moževega in se ne bi nikoli odločila za 2 priimka, ker se moram vsak dan večkrat podpisati in mi je laže in hitrejše, če je en priimek.




viv_ -> RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile? (1.3.2008 11:32:05)

Jaz imam tudi samo možev priimek. Pa njemu je bilo povsem vseeno, ali imam oba, ali njegovega, ali obdržim svojega. Meni se je pa zdelo najbolj praktično, da sem zamenjala.

Sem pa hotela, da bi oba dodala van der, ker je priimek malo nemškega zvena, konča se na "der", pa bi se fajn slišal... Pa moj ni bil za [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Le zakaj? [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




African queen -> RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile? (1.3.2008 15:40:02)

Imamo le možev priimek.




LunaLuna -> RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile? (1.3.2008 20:02:30)

Tudi jaz imam možev priimek. Pred poroko sem veliko o tem razmišljala in vse naokrog spraševala, kaj si mislijo. Potem pa mi je (takrat še moj zaročenec) rekel, da naj se sama o tem odločim, da mi on ne bo nič zameril, če bi imela oba ali samo svojega, da pa bi bil zelo ponosen, če bi vzela njegovega. In to me je prepričalo.
Ko pa sedaj gledam nazaj, vidim, da sem se prav odločila, čeprav je bilo kar težko.




bastian111 -> RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile? (2.3.2008 9:58:34)

Jaz imam svojega +moževega . Ampak ,ker sem si nekako želela obdržati svoj priimek ,možu pa glih ni bilo po godu ,sva se na koncu odločila čisto obratno. Zdaj imam prvo možev priimek in nato svojega! Malo smešno ,pa spet nekaj novega.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]