[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (24.2.2008 23:19:30)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




tatam -> RE: Mamice otrok, ki so bili priklopljeni na umetnih pljučkah-adeno virus (26.2.2008 21:31:39)

Tvoj fant je na respiratorju zaradi adenovirusa,sem prav razumela?
Naš Anej je bil tako zaradi RSV virusa,lani februarja,ko je bil star mesec dni.Stanje se mu je iz ure v uro slabšalo,v krvi je imel preveč ogljikovega monoksida,ni mogel več sam dihat,je bil preutrujen od bolezni...Zato so ga dali na respirator.Tam se je stanje hitro začelo popravljat.Priklopljen je bil 6 dni.
Zapletov pa zaradi intubacije ni bilo!Ne med,ne po intubaciji!Njemu so s tem v bisvu lajšali delo,da je bil bolj močen za boj proti bolezni..Je pa bil to najhujši teden v mojem življenju!!!Ker kot si napisala nikoli ne veš do česa lahko pride...
Upam,da bote tak dobro zvozli kot smo mi!In da se čimprej pozdravite!!
Javi kaj kak bo z Jonasom.Upam,da sem ti malo pomagala.Če te zanima še kaj se javi na ZS!




emaa -> RE: Mamice otrok, ki so bili priklopljeni na umetnih pljučkah-adeno virus (27.2.2008 8:07:15)

David je bil star 3 dni, ko so ga po operaciji priklopili na respirator in dali v umetno komo, da je lažje okreval, na respiratorju je bil cca 1 teden, danes nima nobenih posledic. Drži se.




Stran: [1]