čiščenje steklokeramične plošče (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Gospodinjski nasveti



Sporočilo


bambolina -> čiščenje steklokeramične plošče (26.2.2008 8:37:40)

Kako jo čistite?
Imam čist nov štedilnik in že prvič ko sem včerej pekla palačinke se zdej kr poznajo od ponve ene okrogle lise... A je možno da sem poškodovala ploščo? ali gre to s čim zdej stran? zgleda tko čudno in ko podrgneš ni spremembe, lise v obliki obrisa ponve so kot vžrte notri... Kakšen nasvet?




MADMAX -> RE: čiščenje steklokeramične kuhalne pl. (26.2.2008 8:45:56)

ja te lise pridejo od olja. Jaz polijem na ploščo malce Mr. Muscola mi je najboljši, potlej s papirnato brisačo pobrišem ploščo kar ne gre dol s čistilom pa podrgnem z strgalom ki ga dobiš zraven, potem še enkrat pobrišem pap. brisačo in se krasno počisti. Za strgalo boš pa dobila občutek kako in kaj podrgniti, mene je bilo na začetku ful strah da ne bi poškodovala plošče imam jo že 1 leto pa je ko nova.




Lunc_a -> RE: čiščenje steklokeramične kuhalne pl. (26.2.2008 9:17:02)

ja,jaz sem tudi mislila da sem jo poškodovala in to že prvi dan[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
sem kupila v mercatorju njihovo čistilo za steklokeramične plošče  ,očistim s tem in z strgalom.čistilo pride 1 evro in še par centov




luka jan -> RE: čiščenje steklokeramične kuhalne pl. (26.2.2008 10:04:05)

Kupi se eno posebno čistilo, pa strgalo in verjemi da se prav lepo počisti. Poskusi.




bambolina -> RE: čiščenje steklokeramične kuhalne pl. (26.2.2008 10:20:58)

No hvala za nasvete, ste me prav lepo potolažile....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (26.2.2008 14:01:52)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




cukr07 -> RE: čiščenje steklokeramične kuhalne pl. (26.2.2008 15:49:04)

Jaz uporabljam DM-ovo čistilo za steklokeramično ploščo. Če je pa kakšna večja umazanija gor, pa najprej s strgalom podrgnem, potem pa še s čistilom spucam.




pupika -> RE: čiščenje steklokeramične kuhalne pl. (27.2.2008 8:22:50)

Jaz pa sem zadnjič v mullerju kupila eno gobico, ki je prav za steklokeramične plošče od vilede in je super, mi je boljše kakor strgalo, lažje se spuca, potem pa samo še z muscalom pobrišem in se sveti.




Stran: [1]