Torta - kje? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


*maja -> Torta - kje? (29.1.2005 16:08:54)

Naša starejša pupa bo imela 4. rojstni dan, pa ne vemo kje naročiti kakšno slastno torto.:zmeden2:
Lansko leto smo jo n aročili pri Berzotu na Vrhniki, in po pravici povedano nismo bili najbolj zadovoljni :(.

Tako da bi vam bila zelo hvaležna za vse predloge in pa če mogoče veste tudi za okvirne cene.

Hvala Maja




tjaga -> Torta - kje? (29.1.2005 16:12:51)

Ja, jaz ti lahko povem, kje v Kranju imajo najboljše, pa ne vem, če ti to kaj pomaga.

Tjaga
:kava::kuza::kava::kuza:




DeVilla -> Torta - kje? (29.1.2005 16:28:22)

Maja, tudi jaz sem bila nezadovoljna z tortami od Berzota. Za moj okus uporablja čisto preveč maslenih krem. Včasih sicer ima dober dan in mu kakšna torta tud čist ok uspe.. :hudicek:

Potem pa sem lansko leto potrebovala poročno torto in sem našla "Kraljevi mignon" v Kranju. Njihove torte so fantastične, okusov je mali milijon, poleg tega naredi torto v katerikoli obliki hočeš, da o izbiri slik ne izgubljam besed. Imajo torte za vse priložnosti. Moji mami je za Abrahama naredila pravokotno torto, gor pa maketo avtomobila s prikolico in zelenjavo.. ful je bla dobra. Če hočeš ti lahko pošljem fotko..

Njihove torte lahko poskusiš in naročiš v slaščičarni Piksi v Ljubljani - greš mimo Magistrata in je na tvoji desni..

Pa še telefon: Kraljevi mignon d.o.o., Cesta talcev 7
tel: 04/281-77-77
www.kraljevi-mignon.si

Mi smo bili zelo zadovoljni.

Lp, DeVilla :muca:




SašaS -> Torta - kje? (29.1.2005 16:32:37)

prisegam na torte iz DOMAČE PEKE, Tabor 5a, Ljubljana.
Poskusi, ne bo ti žal....




Annny -> Torta - kje? (29.1.2005 17:13:18)

TRUBADUR na Trubarjevi v LJ!! Fantastično! Poleg tega po želji torto dostavijo na dom.

LP




*maja -> Torta - kje? (29.1.2005 19:32:08)

O punce super ste :bravo:, bom šla preverit kako in kaj je s temi tortami in pa seveda katera varianta je najcenejša :)-.





Stran: [1]