kdaj ste povedala v službi delodajalcu za nosečnost (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> kdaj ste povedala v službi delodajalcu za nosečnost (1.3.2008 15:07:12)

Ojla punce, zanima me kdaj stew v službi povedale za nosečnost? In komu - samo šefu ali tudi še nadrejenemu nad njim? In kdaj sodelavcem? Hvala za pomoč ;)




Srčekgirll -> RE: kdaj ste povedala v službi delodajalcu za nosečnost (1.3.2008 16:28:16)

Jst sm povedala, ko sm bla noseča 2 mesca, povedala delovodji in gor v upravi, saj delo v proizvodnji je kr težko, veliko je za vzdigovat pa nočnih nism smela več delat.




gajka -> RE: kdaj ste povedala v službi delodajalcu za nosečnost (1.3.2008 16:45:06)

Povedala sem pri dobrih 3 mesecih in to kar vsem naenkrat (je mali kolektiv).




valentina2006 -> RE: kdaj ste povedala v službi delodajalcu za nosečnost (1.3.2008 18:07:25)

Po 2 mescih, ker sem bla na bolniški, sicer še neb.




barbaw -> RE: kdaj ste povedala v službi delodajalcu za nosečnost (1.3.2008 18:15:08)

Jaz sem povedala takoj ko sem prišla s prvega pregleda zaradi narave dela. Drugače pa ne bi do 3. meseca.




sončika84 -> RE: kdaj ste povedala v službi delodajalcu za nosečnost (1.3.2008 18:48:17)

Tut jst sem zelo zgodaj povedala. nekje v začetku drugega meseca. Je pa tko, da delam pr moji tašči in tastu v lokalu in sva itak zlo zgodi povedala z mojim, da sm noseča. če pa bi delala kje drugje pa bi najverjetneje počakala tja do tretjega meseca. 




Klaudia -> RE: kdaj ste povedala v službi delodajalcu za nosečnost (1.3.2008 18:56:44)

IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006

Po 2 mescih, ker sem bla na bolniški, sicer še neb.


Enako.




kati kati -> RE: kdaj ste povedala v službi delodajalcu za nosečnost (1.3.2008 19:14:34)

Jst pa sem povedal pr 2,5 mesecih...ker nisem dobila dopusta za nohalno svetlino potem pa sem povedala za kaj rabim fraj in kako stvar stoji...povedala sem šefici(mali kolektiv) pa da sem prav čas našla zamenjavo(delala pa sem do 5.meseca nosečnosti-potem pa v bolnici)....lp




Blejka26 -> RE: kdaj ste povedala v službi delodajalcu za nosečnost (1.3.2008 21:00:39)

takoj ko sem izvedela za nosečnost..z šefom sva se res dobro razumela,tko da mi ni bilo problem takoj povedati..




Blacky30 -> RE: kdaj ste povedala v službi delodajalcu za nosečnost (1.3.2008 22:24:06)

Jaz sem povedala v 16. tednu, svoji šefici in njenemu nadrejenemu.




Stran: [1]