Tabletke za prestavitev M (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


Naty_ka -> Tabletke za prestavitev M (3.3.2008 10:53:22)

Konec marca grem na eno operacijo in ker imam ravno takrat M, bi jo rada prestavila.
In kličem k G (privat ambulanta) in mi reče, da sedaj zdravnica piše tablete samo na beli recept.
Sicer mi ni znala povedat cene ampak mi je vseeno malo čudno. Kaj res moram vzet te tablete ali lahko zahtevam da mi napiše druge na zelen recept?




kristinaj -> RE: Tabletke za prestavitev M (3.3.2008 12:16:56)

se ne spomnim točno koliko so, ampak niso tako drage, da si jih ne bi privoščila




Naty_ka -> RE: Tabletke za prestavitev M (3.3.2008 13:08:28)

Ma sploh se ne gre za to, da si jih nebi privoščila. Samo v čem je fora? A ne plačujemo dovolj zdravstva?
In tega do sedaj moja G ni delala.




Natty5284 -> RE: Tabletke za prestavitev M (3.3.2008 14:47:02)

jaz sem jih enkrat dobila, ampak normalno na zelen recept...kako je pa zdaj, pa ne vem




* Mateja * -> RE: Tabletke za prestavitev M (3.3.2008 15:08:38)

Običajno so bile na zelenga!




ledenka -> RE: Tabletke za prestavitev M (4.3.2008 17:25:03)

meni jih je osebna zdravnica dala na zeleni recept, par tednov nazaj. poskusi dobit recept pri osebnem zdravniku.




saraja -> RE: Tabletke za prestavitev M (4.3.2008 19:43:09)

Meni je G napisal na bel recept, ker je on rekel, da je to zame luksuz[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image], plačala pa 4 eure, potem jih pa nisem rabila.

LP




mala zirafa -> RE: Tabletke za prestavitev M (13.3.2008 9:03:07)

kako pa se jih jemlje oz. kako poteka postopek premestitve, kdaj tbl vzameš?In ali imaš kasneje zmeden ciklus?




natasarobi -> RE: Tabletke za prestavitev M (13.3.2008 9:32:32)

Jaz sem jih dobila konec februarja pri ginekologu na zelen recept.
___________________________________________________

Jemati sem ih začela približno 7 dni pred pričakovano menstruacijo. Jedla sem dve tableti na dan - eno zjutraj in eno zvečer, 10 dni. Menstruacijo sem dobila 4 dni po končanem jemanju. Mens. se mi zdi, da je ista kot je, samo nobenih bolečin nimam. Kako bo pa v naslednjih mesecih bom pa še videla.




natasarobi -> RE: Tabletke za prestavitev M (13.3.2008 9:33:20)

Oz. sama ginekologinja mi je povedala koliko tablet in koliko časa jih jemljem.




Stran: [1]