spalne vreče za otroke (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Kampiranje



Sporočilo


melitkica -> spalne vreče za otroke (4.3.2008 22:13:16)

Me zanima kje jih prodajajo v Sloveniji? Se sploh splača iti v nakup le teh. Kako ste ve oz. vi poskrbele/-i za svoje malčke ponoči?

Moja miška bo avgusta dopolnila dve leti, v šotoru je spala 2x (junija in septembra). Sem pa že v brskalniku iskala in nisem našla, razen teh za v posteljo. Zasledila sem jih v avstrijskem Quelleju (stanejo pa od 50 € naprej). Zdi se mi bedarija vstran metat toliko denarja, ker zadevico hitro preraste, ali?

Hvala za odgovore in LP




Primoza -> RE: spalne vreče za otroke (4.3.2008 22:16:52)

Seveda je opcija tudi ta da spi enostavno v dvojni vreči poleg vas. Drugače pa je občasno kakšna otroška spalna vreča na voljo v Promontani.




melitkica -> RE: spalne vreče za otroke (4.3.2008 22:20:10)

Sem vedela, da se bove midve stisnile skupaj, ker moj ne mara spetih. Bo pa spal v stari vreči.
[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Do zdaj pa je bila max. zadekana in oblečena (septembra lani).




Anonimen -> RE: spalne vreče za otroke (4.3.2008 22:58:26)

jst sm jih vidla na razprodajah pri ns v škofji loki v intersportu, velikost je bla največja otroška 140, to je že kr nekej... cene pa ne vem.




Lunca1 -> RE: spalne vreče za otroke (5.3.2008 6:40:54)

Zakaj pa je ne bi dala v navadno otroško spalno vrečo, mislim kot oblačilo, pa kakšno dekico čez? Pri nas drugače v kampu spi pokrita s svojo odejo. res je pa, da spimo v avtodomu.




Lianna -> RE: spalne vreče za otroke (5.3.2008 7:35:15)

V Intersportu jih imajo. So roza barve. Niso drage.




Marogica -> RE: spalne vreče za otroke (5.3.2008 7:48:00)

Mi smo vzeli kar njegovo odejico in blazino zraven. Poleg tega, da je to investicija, ki je kratkega značaja, je vprašanje, če bo otrok sploh hotel v vreči spati. Moj ta mlajši še v spalni vreči-pižami noče, kaj šele v kakšni drugi vreči...




viv_ -> RE: spalne vreče za otroke (5.3.2008 8:18:29)

Mirni smo v Iglu Športu kupili Ferrino otroško spalno vrečo in je super. Zarja je imela pa letos običen žakelj za spat, ker smo imeli v šotoru še prenosno posteljico.

Prodajajo pa prav otroške spalne vreče. Na e-bayu so ene 3 različni modeli.




Stran: [1]