zav. zastopnik (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finančne dileme starševstva



Sporočilo


Anonimen -> zav. zastopnik (6.3.2008 9:11:39)

Ali ima kdo izkušnje z zav. zastopnikom oz. svetovalcem?Kako izgleda?Plača?urnik..?
Ali je je vozniški vedno obvezen?Zanima me za  zav. merkur in grawe.




eggo -> RE: zav. zastopnik (6.3.2008 9:37:08)

a te konkretno zanima delo, ali sprašuješ kar tako?
delo ni glih lahko, urnik je (jebi veter), vozniški je pa skor da res zelo potreben, saj drgač nemoreš hodit okol.
piš na z.s. ti ponudim nekaj bolj atraktivnega....




DOLAR -> RE: zav. zastopnik (6.3.2008 10:24:20)

moj je agent pri zavarovalnici ,dela po cele dneve,včasih tudi pozno popoldan. V glavnem kadar ga stranka rabi.




eggo -> RE: zav. zastopnik (6.3.2008 10:25:14)

kdo?




Anonimen -> RE: zav. zastopnik (6.3.2008 11:48:10)

rabiš izpit, ker stranke vedno ne bojo k tebi prihajale. Na začetku je plača bolj tako tako, saj je del vezan na provizije, oz sklenjene police (probaš prodat čimveč življenjskih polic). Če si ful priden, skoz delaš, iščeš stranke (kar ponavadi traja par let) imaš lahko lepo plačo, pa potem je tud lažje delat, ker se ti obnavljjo posli. Je pa to fino dinamično delo, najprej pa je treba velik velik vedet, se pravi učenje na začetku ti ne uide:)




Natyy -> RE: zav. zastopnik (6.3.2008 12:16:02)

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ali ima kdo izkušnje z zav. zastopnikom oz. svetovalcem?Kako izgleda?Plača?urnik..?
Ali je je vozniški vedno obvezen?Zanima me za  zav. merkur in grawe.


Tržila sem zavarovanja zavarovalnice Grawe. Urnik je nestanovit, delo pretežno popoldan in zvečer (tako je bilo pri meni). Plača je odvisna od učinka. Vozniški je več kot dobrodošel in avto tudi. če bi morala še enkrat bi rekla ne hvala. Čeprav se veliko naučiš. Vsaka stvar ima + in -.




Goldy -> RE: zav. zastopnik (6.3.2008 13:42:00)

Delo je fleksibilno, urnik tako kot si ga zastaviš, izpit za avto ni pogoj je pa fajn. Bom tako rekla, moj je zavarovalni zastopnik tudi za Merkur in je zelo zadovoljen. Je pa res, da se je on v tem poklicu nemormalno našel in ga zelo veseli. Mene glih ne bi, on je pa rojen zato. Poskusit moreš, potem pa vidiš. Če te zanima kaj več, piši na z.s.

Lep pozdrav!




Stran: [1]