ginekolog Velenje (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


ninica04 -> ginekolog Velenje (6.3.2008 21:15:37)

    Prosim če mi lahko pomagate. Rada bi menjala gin. Sem iz Velenja in moja gin. je sedaj dr. Kardoš. Pa nisem preveč zadovoljna z njo in me zanimajo vaše izkušnje drugje. Hvala




Anonimen -> RE: ginekolog Velenje (6.3.2008 22:30:41)

dr. Simoniti- je ginekolog in porodničar v celjski bolnišnici, v Šentjurju ima zasebno ordinacijo s koncesijo. Priporočam.

Hvalijo pa tudi dr. Suzano Peternelj Marinšek, ki je prav tako iz Celja.




mbd0411 -> RE: ginekolog Velenje (7.3.2008 8:04:08)

V šempetru dr.govčeva je super




Bonnie_RR -> RE: ginekolog Velenje (7.3.2008 8:22:34)

IZVIRNO SPOROČILO: urskaj

Hvalijo pa tudi dr. Suzano Peternelj Marinšek, ki je prav tako iz Celja.



Ja, dr. Peterneljeva je res [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image]. Drugih pa ne poznam...

lp




piškotka -> RE: ginekolog Velenje (7.3.2008 9:53:44)

Ginekologinja dr. Dušica Glušič na Sončnem griču. Meni je všeč.




blanč -> RE: ginekolog Velenje (7.3.2008 13:17:56)

DR. Ocvirkova iz Dobrne.




capko -> RE: ginekolog Velenje (16.3.2008 13:08:32)

V Velenju, je odlična ginekologinja dr. Levak Hozjan. tudi jaz sem zamenjala, pa sem z njo zelo zadovoljna!!!!
Ima koncesijo, nahaj v ZD Velenje.




Tejchy -> RE: ginekolog Velenje (17.3.2008 16:40:18)

dr. LEVAKOVA - 1A, nimam kaj rečt, toplo priporočam.




becky -> RE: ginekolog Velenje (18.3.2008 8:23:50)

Preden sem se preselila v MB em hodila h dr. Glušičevi v Velenju. Moja mama je še vedno tam. Pa ena zgodba o njej: moji mami so pred leti (ok. 15 let nazaj) rekli, da ima raka na maternici in maternične vratu. pa je šla k dr. Glušičevi po drugo mnenje. in ji je rekla, da ima samo vnetje jajčnikov. ne vem sicer, kam j prej hodila, sem bila še premajhna, ampka dr. Glušičeva ji je rešla marsikaj.lani pa je imela gin. operacijo in je bila edina, ki ni bila rezana čez cel trebuh, pa še primarij jo je operiral, kot edino takrat. čakala ni na operacijo, ker ima dr. glušičeva svoje postelje v celjski bolnišnici. mislim pa, da je prvi pregled plačniški, ostali pa so zastonj. aja, ima aparature, ki jih ponekod bolnišnice nimajo!




Stran: [1]