izcedek med nosečnostjo (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


mimi81 -> izcedek med nosečnostjo (9.3.2008 21:48:41)

Živjo! Sem v 12. tednu nosečnosti in imam že kak mesec (ali celo malo več) močan RUMEN izcedek. Izcedek je tako močan, da nosim dnevne tanke vložke vsak dan, je pa res prav temno rumene barve. Imate podobne izkušnje glede tega?

p.s. pred nosečnostjo nikoli nisem imela močnega izcedka iz nožnice, prej bi rekla da ga sploh ni bilo, zato sem celo mislila da sploh nimam ovulacije.




maja24 -> RE: izcedek med nosečnostjo (9.3.2008 21:57:29)

Pojdi do G lahko da je samo vnetje,pa ti bo dala kšne svečke.




majči22 -> RE: izcedek med nosečnostjo (10.3.2008 17:11:16)

Jest imam tud kar obilen izcedek, vendar ni temen. Je bolj prozoren kot ne, mogoče mal rumenkast.




ANA_P -> RE: izcedek med nosečnostjo (10.3.2008 17:18:05)

ti izcedki so kar pogost pojav v nosečnosti. Tudi jaz ga imam že od začetka. Sicer se mi je po treh mesecih malo omilil ampak še je vedno prisoten. Včasih je bolj svetlo rumeni včasih bolj temno, ne sme pa biti rjav. Najbolje da poklišeč G, on ti bo vedel najbolje svetovati, glede na to da praviš da je temen izcedek.




Naja30 -> RE: izcedek med nosečnostjo (10.3.2008 17:32:29)

Tak izcedek je normalen. V drugem 3-mesečju se še poveča.




cleopatra -> RE: izcedek med nosečnostjo (12.3.2008 18:08:17)

sem imela enake probleme od 9-12 t, potem sem bila zadnjič na nuhalni in mi je dr. Babnikova rekla naj si kupim svečke Na-tetraborat, da jih lahko uporabljam kadarkoli, in res, že po prvi svečki se je stanje umirilo. Dobesedno ti sperejo nožnico. Če pa še potem ne bi bilo bolje, pa obišči ginekologa. Aja, Vagisan svečke men niso nič pomagale.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (1.6.2008 12:06:45)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Naja30 -> RE: izcedek med nosečnostjo (1.6.2008 15:23:59)

Rumen izcedek je lahko znak vnetja. Lahko pa je tudi vse ok, če je rumen. Mene je bilo ves čas strah, ko se je vsul, ampak ni šlo za vnetje. Za vsak slučaj pa naj te G pregleda.




bmarkovi -> RE: izcedek med nosečnostjo (9.7.2008 9:55:41)

Hej
sem dokaj nova uporabnici v klepetalnici in imam podobne izkušnje z izcedki. Sem v 29. tednu
in vsaki dan se mi pojavlja močan prozorno-rumen izcedek?? Včasih se dobesedno kar vlije......
Kakšne so vaše izkušnje?




Naja30 -> RE: izcedek med nosečnostjo (9.7.2008 13:43:16)

Ne skrbi, v 2. tromesečju je normalno, da se kar vlije iz tebe in tudi barva kot jo navajaš, je ok. Jaz sem misla, da se bom v nos. znebila vložkov, sem pa skoraj ves čas imela dnevnega. Včasih, ko sem vstala ali počepnila, sem mi je tako ulilo, kot da bi se polulala.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




*Orhideja* -> RE: izcedek med nosečnostjo (6.1.2009 10:08:11)

Sem v 8. tednu (dopolnjen 7t3d) in imam veš čas malo belo-rumenega izcedka. Vendar je bil ta izcedek bolj tekoč. Danes pa se mi je ulil belo-rumen izcedek podoben smrklju. Nič ne smrdi, prav tako me nič ne peče ali srbi. Ali je to normalno? Skrbi me predvsem zato, ker je bila struktura izcedka drugačna, kot prej.




Stran: [1]