Hemeroidi (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


nina166 -> Hemeroidi (10.3.2008 11:14:57)

Zanima me, če ima katera kakšen seznam živil, ki jih lahko ješ pri teževah z hemeroidi in ki tistih, ki so prepovedana? Ali pa mogoče kakšno dieto? Sem že brskala po netu pa ne najdem nič pametnega.




anita4 -> RE: Hemeroidi (10.3.2008 12:58:36)

Vem samo to ,ker smo imeli v družini rudi hemeroide in da so nam zdravniki svetovali samo....HIGIJENO, to da bi bila kakšna dijeta to zdaj prvič slišim.
V glavnem dobijo se nekakšne kreme pa tudi koliko se spomnim svečke, ampak kot sem rekla najbolj važna je higijena ...umivat,umivat,umivat po vskem obisku Wc-ja.
lp
Anita




Luni -> RE: Hemeroidi (10.3.2008 13:59:35)

Hm, čimveč balastnih snovi (črn kruh s semeni, sadje, zelenjava), pa veliko tekočine, najboljša je voda. Izogibaj se alkoholnim pijačam, čokoladi, no nasploh sladkarijam, svinjini, sploh salamam, pršutu...... Pomembno je, da se ti prebava uravna. Tudi higiena, valjda, ampak pomembna je pri hemeroidih predvsem prebava!




gojska -> RE: Hemeroidi (10.3.2008 14:30:18)

nič pekočega in preveč slanega, mastnega

najboljše in najhitreje pomaga kislo zelje in zeljnica
in seveda vse kar je Luni napisala




Anonimen -> RE: Hemeroidi (10.3.2008 16:47:55)

jaz imam super kremo za to.....mi jo zrihta  neka gospa.....poznam jih že veliko ki so jo uporabljali in se jim nikoli več nio ponovilo......če te zanima mi piši na zs, drugače pa baje pomaga puter, da se namažeš.....




Sulfinija -> RE: Hemeroidi (10.3.2008 19:50:25)

Za hemeroide nič slanega.Super kremica za hemeroide je pa Hadensa dobi se pa v Avstriji.

LP[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]