otrdevanje trebuha (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


sabini -> otrdevanje trebuha (2.2.2005 19:54:25)

Punce a je to normalno jaz ko zjutraj vstanem imam čist mehek in manjši trebuh, ko pa se bliža bol konec dneva pa je včasih čist trd pa napet . A mislite da je to normalno.:sloncek::sloncek:




Talči -> otrdevanje trebuha (2.2.2005 20:12:04)

Jaz imam tudi takšne "težave".
Verjetno zato, ker sem zjutraj spočita, potem pa cel dan sedim, malo hodim, ponavadi tudi ne grem kaj prida na WC, zvečer pa se vse nabere in tišči.
Če so mi zjutraj hlače prav, so mi zvečer že tesne. Trebuh pa takšen, kot da bi nosila kamen...
Baje je to normalno.
LP
14 t 4/7

Talči




malika -> otrdevanje trebuha (2.2.2005 21:38:21)

V katerem tednu pa si?
Samo otrdevanje trebuha se prične nekje v zadnjem tromesečju in je normalno. Znak za alarm je takrat, ko ti trebuh otrdeva v intervalih, kot bi si sledili popadki. Zgleda pa tako, da ti trebuh čisto otrdi in postane res trd kot kamen, čez čas pa popusti, občutek pa je tudi zelo neprijeten.Otroček je takrat bolj miren.

Zdaj ne vem ali ti otrdeva tako, ali imaš konec dneva pač večjega in samo na otip trdega-v tem primeru je vse OK, ker moraš računat tudi na to, da čez dan kar nekaj poješ in tisto ostane pač v trebušni votlini.

Lp




Anonimen -> otrdevanje trebuha (2.2.2005 22:27:11)

mene tudi danes jezi in je trd ko kamen, niti malo ni udobno!:(sem pa v 23t3d




Anonimen -> otrdevanje trebuha (2.2.2005 22:47:53)

mene edino zanima kako je s tem, men ne otrdeva na npr.15minut, ampak je danes(po sexu:ups:) ze cel cas trd in napihjen:zmeden2:




dory -> otrdevanje trebuha (3.2.2005 7:04:32)

Tole otrdevanje je cist normalno....razen,ce se otrdevanje pojavlja v intervalih vec kot 20x na dan....in ce se ob tem pojavljajo se druge tezave,kot bolec kriz,tiscanje navzdol...


Pri sexu pa je normalno,da je trd in napet;)




katarina2004 -> otrdevanje trebuha (3.2.2005 15:53:28)

Tudi meni se je to začelo dogajati še posebej ponoči postane moj trebušček res trd kot kamen. Prav ne morem spati tako se moja Pikica premika.
Sem pa v 21 tednu.

Pozdravček vsem

pa pa




sabini -> otrdevanje trebuha (3.2.2005 18:06:30)

Jaz sem na začetku 27.t. ne na 15.minut ampak bolj ko se bliža konec dneva bolj trd postaja zvečer je kot sodček:)-zjutraj pa mehek. Pomoje ni nič narobe če imamo vse tak primer




Soncnica -> otrdevanje trebuha (3.2.2005 18:21:34)

Hoj!

To je do neke mere normalno. Meni je začel otrdevat tam nekje pri 22 t. Telo se ti pripravlja na porod, je pa priporočljivo, da se takrat malo umiriš, spočiješ in sprostiš:kava:. Če se ti pa otrdevanje npr. pojavlja čez cel dan ali več ur skupaj:(, vse to pa spremljajo še kakšni krči:(:ups:, pojdi ali vsaj pokliči v porodnišnico.

Srečno

Sončnica:sloncek:




Stran: [1]