CB - medel rezultat? (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


balaena -> CB - medel rezultat? (3.2.2005 9:23:35)

zdravo nosecke in mamice!

imam eno vprasanje. danes zjutraj sem delala CB test. po navodilih sem konico pustila v loncku s secem 20s, ker pa se ni nic pokazalo v testnem okencu, sem pocakala se 10s. medtem sem se spomnila, da je rezultat viden sele po 1min. smotana jaz!

no, in rezultat? testna pokoncna crtica je normalno vidna, ampak v ta velikem okencu je pa tako medlo vse. sicer se vidi plus, ampak tako zelo zelo rahel...
sploh ne vem, kaj naj si mislim? najbrz mi pulz ne bo padel danes pod 150, ceprav nic ne telovadim.

sem ze sla v lekarno po romed test, ga bom jutri zjutraj naredila, ker se mi zdi, da prevec pijem cez dan in so verjetno vsi hormoni razredceni.

kaksni so bili pa vasi plusi? se zgodi, da je tudi negativen rezultat medel. al pa da je plus komaj opazen, pa je vseeno res plus?

hvala in lp!




malika -> CB - medel rezultat? (3.2.2005 9:34:37)

Jaz sem prepričana, da si srečka :nosecka: . Sicer pa lahko drugi test prav tako narediš danes:bravo: .




balaena -> CB - medel rezultat? (3.2.2005 9:39:38)

saj razmisljam, da bi ga :)

ampak pise v navodilih "lahko uporabite katerikoli vzorec urina, vendar pa je priporočljivo, da uporabite prvi jutranji urin, ker vsebuje najvišjo koncentracijo HCG-ja"

in ce bi bil potem zaradi tega spet nek cuden rezultat, spet ne bi bla ziher.

ker tisto na CB-ju je res tako rahlo!?!




malika -> CB - medel rezultat? (3.2.2005 9:45:02)

Potem pa bo najbolje, da počakaš do jutri, če boš lahko:)-:)-:)-

Sicer pa sem jaz najprej naredila Romed, na njem je bila ful močna črta, potem pa še za vsak slučaj CB in je bila črta tudi bolj slabo vidna-ampak kljub temu vidna.

Lp:nosecka:




balaena -> CB - medel rezultat? (3.2.2005 9:48:58)

ja, če bom lahko. se mi zdi, da bo danes res dolg dan :(




lelaval -> CB - medel rezultat? (3.2.2005 10:07:17)



Upam, da te bom razveselila z mojo izkušnjo.

Tudi jaz sem delala test s CB, (ker se mi zdi nekako najbolj zanesljiv) in se mi je v okencu, ki kaže nosečnost FUL SLABO videla črtica, ki kaže na nosečnost
(mislim, da vodoravna črtica, ki naredi križec - kolikor se še spomnim testa)- ravno tista vodoravna je bila slaba, danes, pa imam pikico staro 20 tednov in že pridno telovadi. :)-:)-

Verjamem in želim ti, da si postala srečna :nosecka:, le da v urinu ni bilo dovolj hormonov. (to pa je takoj po zanositvi).

Uživaj! :rozica::rozica:




rozi81 -> CB - medel rezultat? (3.2.2005 11:12:32)

Da te še jaz potolažim. Ko sem prvič delel test sem imela navpično črtico zelo močno vodoravno pa zelo slabo. Ni mi bilo jasno kaj to je sam sem dragiju rekla oz. sem ga presenetila s knjigo Hura očka bom. Potem je bilo pa vse neki čudn in sem test ponovila čez en teden. In kaj se zgodi, ista zgodba tako da sem na koncu poklicala na Krko-CB in povedala kako mi kaže. Odgovor gospoda na drugi strani je bil: Če imate vodoravno črtico slabo in navpično močno kar pokličite G saj ste sigurno noseči, ker vodoravna se pokaže tudi če jo samo v vodo pomočiš. Se pravi glavna je navpična črtica pri novem CB-ju.
No in zdaj smo v 19t in že veselo brcamo.:love::love::love:

LP S:nosecka: in :duda:19t




Anonimen -> CB - medel rezultat? (3.2.2005 11:45:07)

Drzim :miska:pesti:miska: za za srecko :nosecka:nosecko!:bravo:




balaena -> CB - medel rezultat? (3.2.2005 11:53:05)

hvala,
ste vse zelo prijazne. :rozica: vam jutri sporocim. upam, da bo res tako, kot pravite. :)




Stran: [1]