ultrazvok kolkov - pregled (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


Perunika -> ultrazvok kolkov - pregled (17.3.2008 19:16:38)

Mi lahko prosim kdo pomaga? Rabila bi informacijo o tem ali je kje krajsa cakalna doba za ultrazvok kolkov(LJ). V Novem mestu je potrebno cakati 4 mesece. 




mali007 -> RE: ultrazvok kolkov - pregled (17.3.2008 21:55:21)

Koliko bo pa otrok star, ko bo imel ultrazvok?

Meni so datum in uro določili že v porodnišnici - v otrokovem petem mesecu starosti.




Perunika -> RE: ultrazvok kolkov - pregled (17.3.2008 22:40:29)

V porodnišnici so kolke oznacili kot 1A. Pediatrinja v porodnisnici mi ni dala napotnice, ces da gre smo za desni kolk, ki da je raven tam, kjer naj bi bil zaokrozen (?) in naj bi se scasoma z razvojem samo popravilo, oz. da mi bo dal napotnico izbrani pediater , ko bo sin star tri mesece. Ko sem to omenila izbrani pediatrinji na prvem pregledu v posvetovalnici  mi je brez besed napisala napotnico in priporocila ultrazvok v Novem mestu. Sin je zdaj star dva meseca, torej bi prisli v Nm na vrsto, ko bo imel šest mesecev. 




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (17.3.2008 23:01:57)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




kristinaj -> RE: ultrazvok kolkov - pregled (18.3.2008 8:15:15)

pri nas v šempetru pri go imaš pregled kolkov pri 3 mesecih. že v porodnišnici ti dajo napotnico in datum, ki sovpada z otroškim 3m.




Perunika -> RE: ultrazvok kolkov - pregled (18.3.2008 12:26:03)

Dekleta, najlepša hvala za informacije. Sem poklicala v Brežice in so rekli naj pokličem za naročanje juti med 7. in 8. uro zjutraj. Upam, da nam uspe.




Stran: [1]